Bolest bradavek při kojení ročního dítěte

805
4.1.20 10:48

Bolest bradavek při kojení ročního dítěte

Ahoj,
Teď po roce kojení, mě začali šíleně bolet bradavky. V noci už se mi chtělo bolesti brečet. Teď mě bolí a ani si na ně nesahan nic, prostě už bolí od rána. Jednou jsem na dvorci objevila otisk zubů a před pár dny i malý strup asi od kousnutí. Ale při tom kojení to není cítit jako kousnutí. Spíš to tak pálí a řeže, občas to zaštípe. Ted ji rostou dolni dvojky, tak me napadlo jestli si nejak neulevuje žužláním bradavky.
Co mě napadlo jako další příčina, mála je hodně aktivní dítě a ani při tom kojení není v klidu, kroutí se, prevaluje občas si i stoupá.
Rada bych ještě chvíli kojila, tak sháním nějaké zkusenosti a rady. ;)

Děkuji a hezký víkend všem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.1.20 11:11

Ta moje tam taky ty zuby tiskne, že mám kolem bradavek po kojení otisky. Nejvíc, když jí rostou nové zuby. Při kojení to pak taky řeže. Ale takhle moc mě to tedy nebolí. Namaž bepanthenem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
4.1.20 11:12

Muze to byt kvasinka, ta se takto projevuje. Namaz to Canestenem, nebo podobnou masti, a bude zase dobre. Pred kojenim se musi omyt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 11:19

@Santa Juana právě když to bylo jen trochu, tak jsem to neřešila, protože ji rostou teď zuby ale teď to už přešlo únosnou mez a když jsem ji ráno měla kojit tak jsem se už dopředu bála… 8o Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 11:20

@Adelka951 aha, jsem myslela, že to bych měla bílý povlak na bradavkach, tak super, jdu namazat. Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
4.1.20 11:25
@flicek18 píše:
@Adelka951 aha, jsem myslela, že to bych měla bílý povlak na bradavkach, tak super, jdu namazat. Děkuji ;)

Povlak byt nemusí, take jsem to mela a byla to skutečně uleva behem par hodin. Mazat je dobre alespon nekolik dni i po vymizení bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7537
4.1.20 11:28

Mě takhle začaly šíleně bolet kolem 6.měsíce po porodu. Když se malý přistál, nadskakovala jsem bolestí. A nakonec to bylo k přicházející první MS po porodu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 11:35

@Adelka951 super, tak snad to bude ono a zbavim se toho.
Moc děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 11:37

@Aduš8 tak MS už mám pár měsíců a teď na ní mám ještě čas, takže to asi nebude ono. Ale děkuji za radu, to by mě asi ani nenapadlo ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
4.1.20 12:19

@flicek18 Mela jsem neco podobneho a lecila jsem to jako kvasinky silene dlouho a nemohla jsem se toho zbavit. Byl to ekzem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 12:55

@luci.no ekzem? Tak to slyším prvně. Je něco podle čeho to kdyžtak můžu poznat? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
4.1.20 14:11

@flicek18 ja ani nevim. Asi tim, ze nebude zabirat protikvasinkova lecba. Ja se bala na prsa patlat kortikoidy (hlavne pri kojeni), tak jsem tise trpela. Prekvapive se mi to udelalo az cca po roce kojeni a zmizelo to po odstavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 14:15

@luci.no dobře, děkuji za upozornění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
4.1.20 14:17

Mela jsem neco podobneho nedavno, silena bolest. Nasadila jsem citrovital a lichoresnici a po dvou dnech byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama