Bolest bradavek, menstruace a poté bolest prsou, test negativní

11.2.20 16:22

Bolest bradavek,menstruace a poté bolest prsou, test negativní

Ahoj holky,
týden před menstruací mě začaly hrozně bolet bradavky, menstruace přišla o 1 den později než měla. Byla trochu jiná než obvykle, slabší, trvala jen 4 dny a bolest bradavek se změnila na bolest celých prsou. Jsou nateklé, bolestivé při doteku i při chůzi. V sobotu a v pondělí jsem dělala test, který byl negativní. Vůbec to nechápu, snažíme se o miminko už přes rok a taková situace tady ještě nebyla.

Příspěvek upraven 11.02.20 v 18:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15036
11.2.20 17:14

Boze, prestan se sledovat. Ja kdyz byla mladsi, tak me bolely a pnuly prsa co chvilku a menstruace si delala co chtela. Kdybych to furt resila, tak jsem nedelala nic jineho.

A pokud chces vedet, jestli se zadarilo, tak nic jineho nez tehu test ti nepomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 17:48
@warita píše:
Boze, prestan se sledovat. Ja kdyz byla mladsi, tak me bolely a pnuly prsa co chvilku a menstruace si delala co chtela. Kdybych to furt resila, tak jsem nedelala nic jineho.A pokud chces vedet, jestli se zadarilo, tak nic jineho nez tehu test ti nepomuze.

Asi ti unikla věta, taková situace tady nebyla. Tudíž mě zajímá jestli to tak někdo taky neměl, ale jinak díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
748
11.2.20 18:20

Test negativni je bohuzel test negativni… vsechny ostatni priznaky jsou vsugerovane :nevim: drzim palce at to vyjde treba pristi mesic, cim vic clovek chce, tim to bohuzel vetsinou min jde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13789
11.2.20 19:12

To je snažením. Do nějaké míry vsugerovane, do nějaké míry prostě hormony. Je to normální, při snažení žena mívá plno příznaků, i když těhotná není. Věř mi, mám mnohaleté zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 19:57

@jizvíková Dobře, děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 20:17

Ahoj holky mám taky dotaz. Dnes jsem 12dpo. Jsem 31 dc vetsinou myvam 28-30 dc tudíž někdy tedkon by měla být MS. V neděli večer se objevilo lehké růžové spineni po sexu. Ráno jsem se probudila a nic. Poté kolem oběda včera při curani lehké ruzove spineni opět a pak už nic. Dneska trošku hnědý vytok. Mám bolesti v podbřišku a chodím snad každých 15minut curat. Jsme nafoukla a lehce mi bolí prsa. Před chvílí mi to nějak nedalo a udělala jsem si TT a byl negativní ale je fakt že jsem pred asi 20 minutami byla zase na záchodě a jak chodím často tak se asi moc tý moci nedá věřit. Zkusím udělat ráno test spíš se chci zeptat jestli pri tom spineni a částem močení což je už příznak tehu by ještě nebylo nic na testu vidět. Děkuji moc za rady ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama