Bolest břicha 6 měsíců po porodu

Anonymní
31.5.20 18:39

Bolest bricha 6 mesicu po porodu

Ahoj holky. Mam 6 mesicniho syna. Nemela jsem lehky porod. Maly se zasekl v porodnich cestach, ale narodil se uplne v pohode, utekli jsme cisari, ale jen protoze nam pomohl doktor a asistent, trochu mi zmackla bricho a nevim jestli je to tim, ale zacalo me po porodu bolet. Mezitim jsem lecila silnou anemii a sití, takze jsem to neresila az tak, dalsi bolesti a nevolnost jsem tomu prikladala. Potom starosti s novorozencem, ted ten koronavirus, takze jsem nechtela lezt po doktorech.. no ale bricho me porad obcas boli, a chodim pomerne casto na zachod, ale nemam prujem. Boli me prevazne po jidle, hlavne po mastnym, ale taky ne vzdycky. Taky obcas trpim plynatostí. Ale bricho me bolí pod levym žebrem, občas i pod prsy. Kdyby to byli prdy, tak mi nic nejak nepomáhá. Jsem takový typ co nejdriv lečí doma no :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.5.20 18:50

A neprovedli ti Kristellerovu expresi? Přečti si o tom něco a o jejích důsledcích, které může mít. Určitě bych to konzultovala u doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
2619
31.5.20 18:54

Bez radši k dr zřejmě to bude následek mačkání na břicho.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
31.5.20 19:37

Mám to taky, taky jsem tyto problémy začala mít po porodu před 3 lety. Dr říkala, že pravděpodobně dráždivý tračník. Ale teda je pravda, že Kristellerovu expresi mi při porodu dělali taky, ale nenapadlo mě, že by to mohlo mít spojitost 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8238
31.5.20 19:51

To chce vyšetření lékaře. Mě to zní jako problémy se žlučníkem. Tady ti nikdo neporadí, musíš k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama