Bolest břicha a nevolnost

4.8.15 21:52

bolest bricha a nevolnost

Ahoj poradite mi nekdo jestli nekdo nezazil co ja?? Beru novou HA uz mesic ale zaclo mi to az posledni tyden asi…Bolest podbrisku, zaludku hodnekrat za den.Cely tyden a neco kazdy den nadymani [nejim nic nadymaveho] a ani nic tucneho z jidla to nebude podle me uvahy. Nechut k jidlu, nekdy az moc chut :D tak celkove se citim zvlastne.Rano bolest silnejsi po vzbuzeni[asi z toho ze jsem v noci nejedla] vubec nevim co to muze byt. Bolest je silna a nemam vubec cas jit k doktorce a ani nechci plasit :[ dekuji jestli nekdo napise ze zkusenosti :]

Jeste dodam : Brala jsem lindynette HA 2 roky a pred mesicem jsem premenila na artizia [ ale z toho to nejspis nebude protoze mi to zaclo az pred tydnem]. Mam pred pauzou v HA ale neni to bolest jak na MS. A HAa jsem menila tak ze po pauze kdz jsem si mela vzit osmy den lindynette tak jsem si vzala artizii. Dekuji moc :nevim: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
4.8.15 21:57

Mne se rozjely vedlejsi ucinky tri roky od zacatku uzivani HA, dalsi rok trvalo, nez mi to doslo. Podle me ti nesedi ta HA. Dala bych tomu jeste jedno platicko a pokud by obtize trvaly, HA bych vysadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 22:04

@Bibi239 myslis ze nemůžu byt těhotná kvůli změně HA??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
4.8.15 22:09
@kajuska001 píše:
@Bibi239 myslis ze nemůžu byt těhotná kvůli změně HA??

Tak to poznas ted v pauze, bud mrcha dorazi nebo nedorazi, od toho tam koneckoncu ta pauza je ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 22:09

I ted me to bolí a celkem dost :( asi si nevezmu už prášek dnes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie