Bolest břicha a pozitivní těhotenský test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.10.21 19:41

Bolest břicha a pozitivní tehotensky test

Krásný den holky!:) v létě jsem podstoupila bohužel zamlkle těhotenství a dnes po čtyřech měsících našla dvě čárky na tehotenskem testu. Jsem štěstím bez sebe, ale opatrná. Od revize stále vím, ze jsem nějaký zákrok podtoupila. Necítím žádnou ostrou bolest ale spis občas zacitim břicho. Nedokážu to specifikovat. Zhruba 4 poslední dny pocituji pichani v brise. V úrovni pupíku střídavě na obou stranách. Nemůže to značit mimodelozni těhotenství? Cítila jste některá taky pichani?
Děkuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8639
26.10.21 20:16
@Kopretina04 píše:
Krásný den holky!:) v létě jsem podstoupila bohužel zamlkle těhotenství a dnes po čtyřech měsících našla dvě čárky na tehotenskem testu. Jsem štěstím bez sebe, ale opatrná. Od revize stále vím, ze jsem nějaký zákrok podtoupila. Necítím žádnou ostrou bolest ale spis občas zacitim břicho. Nedokážu to specifikovat. Zhruba 4 poslední dny pocituji pichani v brise. V úrovni pupíku střídavě na obou stranách. Nemůže to značit mimodelozni těhotenství? Cítila jste některá taky pichani?
Děkuji moc :)

To ti nikdo přesně neřekne..nech si udělat krevní test obden aspoň 3× a uvidíš jak stoupá HCG..to ti dá jasnou odpověď..já u mimoděložního neměla žádné bolesti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
26.10.21 20:44

@Kopretina04 ano cítila u obou, na začátku těhotenství je takové lehké píchání normální ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.21 21:20

@tajnaorient super. Já u prvního necítila vůbec nic. Vůbec jsem kromě únavy o nicem nevěděla. Tak teď si říkám, ze je to třeba dobre znamení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.21 00:00

@Skaiqy budu doufat. Zatím má můj lékař dovolenou, tak v pondělí budu volat. Jsem v 5tt tak možná je na první kontrolu ještě brzy, ale už bych chtěla aspoň něco vědět. Každým dnem si říkám víc a víc, ze už to znovu nechci zažít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
31.10.21 00:19

Já taky cítila bolest v podbřišku. Roztahuje se děloha :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 19:59

Dnes jsem holky byla na první prohlídce, srdíčko už tlouklo, tak jsem nesmírně šťastná :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
12.11.21 20:01

@Kopretina04 super moc gratuluji :potlesk: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
13.11.21 21:57

Přidávám se ke gratulaci, ať je mimi zdravé :kytka: