Bolest břicha a zad

15.3.17 08:59

Bolest břicha a zad

Ahoj maminky,
najde se tu někdo, kdo by měla stejný problém. :( Již měsíc mě bolí záda v kříži, někdy i v boku. A k tomu v podbřišku, spíše pravém. Bolest se je většinou večer v klidu, ve dne je to lepší. Někdy mám pár dní pokoj, pak se to zase vrací :(. Nejdříve jsem šla na gynekologii, přeléčili mě na zánět močáku, ale nijak to nepomohlo, po gynekologické stránce je vše v pořádku. Také jsem byla u obvodního lékaře, jestli by to náhodou nemohl být slepák. Vzali krev, moč, CRP, vše v pořádku. Tak já už opravdu nevím, je to stále stejné.
Už si přijdu jak hypochondr :( Ještě tedy říkali, že je možné, že to je psychické, nebo od páteře. Nemáte tu prosím někdo stejný problém, za reakce děkuji :) :( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

655
15.3.17 09:01

Zajdi znovu k praktikovi a popros ho o zadanku na sono..
Nebo proste pohotovost pro bolest bricha, kdyz ti zadanku neda. Tam ti sono udelaji urcite..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
15.3.17 09:34

Ať ti obvodní napíše žádanku na rehabilitaci. Pěkně si tě tam prohmatají a třeba přijdou na něco, od čeho ti i pomůžou příjemným cvičením. :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Upravit
15.3.17 09:41
@Kolarkaa píše:
Zajdi znovu k praktikovi a popros ho o zadanku na sono..
Nebo proste pohotovost pro bolest bricha, kdyz ti zadanku neda. Tam ti sono udelaji urcite..

Pohotovost jiste ne, ta je pro akutni a zivot ohrozujici stavy!!! Spravny postup je normalne pres praktika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13223
15.3.17 10:13

Mela-mam to podobne resim to uz cca rok a pul. Bolest zad a k tomu bolest v jedne casti bricha. Slepak nic, gynda nic. Takze to je od tech zad. Byla jsem z toho vydesena ta bolest bricha me docela desila, ale ted uz vim ze je to opravdu vzdy od tech zad. Mam za sebou neurologické vysetreni kde jsem mela opichy pak nejake prasky na uvolneni svalstva. Cca 2-3 mesice jsem chodila na rehabilitace kde jsem mela cviceni a pristroje a ani tuk. Uz jsem si na to zvykla a nejak s tim bez potizi funguju. Je pravda ze me to zacne bolet kdyz treba dcera marodi vic dnu nemam moc zadny pohyb a jsme jen doma. I pres leto kdy jsme porad venku je to lepsi ale podzim, zima kdy jsme vic doma nez venku je to zase horsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 10:27

@Elen8 No já právě jsem z toho taky taková vyděšená. Obvoďák mě dále nikam neposlal, z gyndy taky ne. Při pohmatu a promáčkání břicha prý slepák ne. Krev a moč nic…tak si zase říkám, kdyby se jim něco nezdálo, že mě pošlou někam dál. Zkusím ještě masáž nebo rehabilitace. A budu doufat, že je to od toho :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13223
15.3.17 10:34

@daniela811 nech se poslat na to neurologické vysetreni. Me tam obvodacka poslala hned. Tam prave zjisti o co jde a kdyztak navrhnou ty rehabilitace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
15.3.17 13:18
@Lucie Lexová píše:
Pohotovost jiste ne, ta je pro akutni a zivot ohrozujici stavy!!! Spravny postup je normalne pres praktika.

Psala jsem ze pres praktika. A POKUD zadanku neda, tak pak pohotovost, tak co se cilis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
15.3.17 13:59

@daniela811 Ahoj Danielo, zmiňuješ, že by to mohlo být psychické… zcela jistě mohlo. Stejně jako to může být i něco jiného, jak psala děvčata přede mnou. Každopádně já vycházím z vlastní zkušenosti, měla jsem stále se opakující se bolesti zad, řešila jsem to všude možně, včetně gynekologie, gastroporadny, neurologie, CT páteře… vše v pořádku. Nakonec jsem si uvědomila, že bolest zad (někdy i boku a podbřišku) souvisí s psychikou a začala jsem řešit primárně ji. Jsem aktuálně v procesu léčby, léčím se s depresí, je to na dlouho. Ale když je mi psychicky fajn, tak bolesti nepociťuji. Máš-li tedy pochybnosti o svém psychickém stavu, určitě to začni řešit. Já jsem to nechala dojít hodně daleko a cesta ode dna není nic snadného. Ale třeba objevíš, že je to něčím zcela jiným… každopádně přeji ať brzy odhalíš příčinu a začneš ji řešit. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 21:02

@kote Dekuji Ti také za příspěvek. Myslíš, že by bylo možné třeba se nějak spojit? Pokud by Tě to neobtěžovalo…optat se na pár věcí. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
15.3.17 21:06

@daniela811 danielo, urcite napis SZ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 21:24

@kote Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.18 01:29

@daniela811 dobrý večer, kdy mohla bych se prosím zeptat na pár věcí ohledně bolestí, co jste měla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama