Bolest břicha a zad v dolní části

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 21:11
Bolest břicha a zad v dolní části

Ahoj, dnes k večeru mě začalo nepříjemně bolet v podbříšku a v dolní části zad. Když kašlu tak mě to vždy pichne trochu vpravo v podbříšku, nevíte co by to mohli být? Nebo nema někdo podobné zkušenosti? Slepak to asi nebude, dnes se mi to děje poprvé, tak uvidím zítra no. Diky za jakékoliv zkušenosti.

Reakce:
Dee10
Kecalka 148 příspěvků 04.04.19 21:36
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes k večeru mě začalo nepříjemně bolet v podbříšku a v dolní části zad. Když kašlu tak mě to vždy pichne trochu vpravo v podbříšku, nevíte co by to mohli být? Nebo nema někdo podobné zkušenosti? Slepak to asi nebude, dnes se mi to děje poprvé, tak uvidím zítra no. Diky za jakékoliv zkušenosti.

Těhu test sis dělala? :D mě ze začátku hrozně bolely záda a o podbřišku asi radši ani nemluvím :D ale samozřejmě to může být i od něčeho jinýho :) ale tohle bylo první co mě napadlo :D

tajná osoba
Povídálka 21 příspěvků 04.04.19 21:44
@Dee10 píše:
Těhu test sis dělala? :D mě ze začátku hrozně bolely záda a o podbřišku asi radši ani nemluvím :D ale samozřejmě to může být i od něčeho jinýho :) ale tohle bylo první co mě napadlo :D

Nene, těhotenství to určitě nebude :D

Denina01
Kecalka 499 příspěvků 04.04.19 21:57

Dnes mám to samé. U mě je to při ovulaci a před MS běžný jev, kolikrát to bolí jako… Prostě křeče, že se musím přemlouvat, ať vylezu z postele :mrgreen:

stinga
Kelišová 5928 příspěvků 3 inzeráty 04.04.19 22:13

mně zas napadly ledviny?

Váš příspěvek
Reklama