Bolest břicha před menstruací

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 08:17
bolest bricha jako pred menstruaci nejsem tehotna

Ahojky holky mate to taky nektera? boli me v krizi a bricho jako kdyz mam dostat menstruaci, ale tu mam dostat az 8.5, poradite mi nektera co to muze byt?

Reakce:
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 29.04.14 08:18

Ovulace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 08:23

No to jsem si rikala taky, ale uz jsem neco podobneho mela pred 5 dny :), spis si rikam jestli to muze byt od zad nebo trochu nachladnuta, behala jsem bosa po balkone ( vesela jsem pradlo :) )kdyz jsem si dosla minuly tyden na jogu bylo trochu zlepseni.. jo a taky jsem vcera mela Veomox, maly mel roupy tak jsme se prelecovali vsichni…

Kakika
Neúnavná pisatelka 15307 příspěvků 29.04.14 08:31

Tak možných příčin sis vypsala sama hned několik :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 08:33

Ja vim, jen me spis zajimalo jestli to obcas taky nektera mate, nebo jste mela tom prasku…

Kakika
Neúnavná pisatelka 15307 příspěvků 29.04.14 08:35

Prášek jsem zatím neužila a bolest podbřišku mimo ms a ovulaci mám celkem běžně. Tu ani nevnímám. Vražedná pro mě vždy byla bolest zad při ms :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 08:39

No takze to taky tak mate, ja jsem si rikala jestli to je normalni, nemam se komu sverit a koho se zeptat, nevim jestli si mam vzit prasek, aby to povolilo nebo to proste nechat, nevim jestli dneska mam zkusit tu jogu, kdyz mi neni dvakrat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 09:03

Ja na ty zada trpim, pri menstruaci, ale i pri porodu o sobe davaly vedet, nebolelo me bricho ale zada v krizove oblasti

anamis1
Povídálka 33 příspěvků 29.04.14 11:25

A jak dlouho jsi po porodu? Mě to taky tak bolí, ale dřív ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 11:30

Ahoj,
mě taky bolí v kříži, když to mám. Je divný, že mě víc bolí záda než břicho a občas je to dost k nevydržení. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 11:39

Me boli v krizi a nemam menstruaci, mam ji mit az 8.5, v krizi a podbrisku, proste tak, ze to mam dostat…

po druhem porodu jsem 4 roky :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.14 12:09

Muze to byt predmenstruacni syndrom?

anamis1
Povídálka 33 příspěvků 29.04.14 20:21

Asi je to tím jak jsme starší :mrgreen:,dřív jsem takové bolesti neměla. před menstruací :D.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 08:23
Duh na testu

Ahoj chtěla bych se zeptat zda je možné ze bych byla těhotná. Mám 4 dny před ms a mám občas bolesti v podbrisku jako kdyby už přišla. Dělala jsem si teď a myslím ze tam mám ducha. Děkuji za radu :oops:

Váš příspěvek
Reklama