Bolest břicha krečovitě na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 26.03.18 22:18
bolest bricha krečovitě na pravé straně

Nevím jak to dlouho bolí ale obcas mě chytne bricho a hrozně krečovitě ale ted nastali i jiny problémy prujmy jsem mela a ted když mě bolí hlava tak najednou chci zvracet jdu zvracet a dneska jse mi stalo to samé bolela mě hlava a sla zvracet a hrozně moc chci spat zima mi je obcas mě bolej nohy a bolí mě na hrudi a ledvina levá máte nekdo zkusenost u doktorky jsem byla a řekla mi že krev dopadla dobře :-(

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 26.03.18 22:49

Trvejte na dalších vyšetřeních. Sono břicha, gynekologie, gastoenterolo­gie apod.

annasmyc
Kecalka 304 příspěvků 26.03.18 23:23

Zkusila bych pohotovost -udělají kompletní vyšetření -ultrazvuk, rentgen, odběry…může to být počínající slepák

Verun83
Echt Kelišová 8765 příspěvků 33 inzerátů 27.03.18 06:43

Bolest bricha na pravo, zvraceni, prujem muze byt zlucnik. A ses si jista, ze te boli ledvina? Nemas spis skriply nerv od patere? z toho by mohla bolet i hlava. Me bolest hlavy zpusobene od hnute krcni patere zpusobuje pocit na zvraceni, musim vcas vzit ibalgin. To by vysvetlovalo i bolest hrudni patere.

Ale nechci nic zlehcovat. Vydupala bych si sono ledviny, bricha. Ale ty bolesti hlavy, hrudi, nohou, muzou byt opravdu od patere. Me hnuta zebra zpusobuji tachykardii.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >