Reklama

Bolest břicha krečovitě na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 26.03.18 22:18
bolest bricha krečovitě na pravé straně

Nevím jak to dlouho bolí ale obcas mě chytne bricho a hrozně krečovitě ale ted nastali i jiny problémy prujmy jsem mela a ted když mě bolí hlava tak najednou chci zvracet jdu zvracet a dneska jse mi stalo to samé bolela mě hlava a sla zvracet a hrozně moc chci spat zima mi je obcas mě bolej nohy a bolí mě na hrudi a ledvina levá máte nekdo zkusenost u doktorky jsem byla a řekla mi že krev dopadla dobře :-(

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 26.03.18 22:49

Trvejte na dalších vyšetřeních. Sono břicha, gynekologie, gastoenterolo­gie apod.

annasmyc
Kecalka 223 příspěvků 26.03.18 23:23

Zkusila bych pohotovost -udělají kompletní vyšetření -ultrazvuk, rentgen, odběry…může to být počínající slepák

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 27.03.18 06:43

Bolest bricha na pravo, zvraceni, prujem muze byt zlucnik. A ses si jista, ze te boli ledvina? Nemas spis skriply nerv od patere? z toho by mohla bolet i hlava. Me bolest hlavy zpusobene od hnute krcni patere zpusobuje pocit na zvraceni, musim vcas vzit ibalgin. To by vysvetlovalo i bolest hrudni patere.

Ale nechci nic zlehcovat. Vydupala bych si sono ledviny, bricha. Ale ty bolesti hlavy, hrudi, nohou, muzou byt opravdu od patere. Me hnuta zebra zpusobuji tachykardii.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama