Bolest břicha krečovitě na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 26.03.18 22:18
bolest bricha krečovitě na pravé straně

Nevím jak to dlouho bolí ale obcas mě chytne bricho a hrozně krečovitě ale ted nastali i jiny problémy prujmy jsem mela a ted když mě bolí hlava tak najednou chci zvracet jdu zvracet a dneska jse mi stalo to samé bolela mě hlava a sla zvracet a hrozně moc chci spat zima mi je obcas mě bolej nohy a bolí mě na hrudi a ledvina levá máte nekdo zkusenost u doktorky jsem byla a řekla mi že krev dopadla dobře :-(

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 26.03.18 22:49

Trvejte na dalších vyšetřeních. Sono břicha, gynekologie, gastoenterolo­gie apod.

annasmyc
Stálice 70 příspěvků 26.03.18 23:23

Zkusila bych pohotovost -udělají kompletní vyšetření -ultrazvuk, rentgen, odběry…může to být počínající slepák

Verun83
Echt Kelišová 7885 příspěvků 33 inzerátů 27.03.18 06:43

Bolest bricha na pravo, zvraceni, prujem muze byt zlucnik. A ses si jista, ze te boli ledvina? Nemas spis skriply nerv od patere? z toho by mohla bolet i hlava. Me bolest hlavy zpusobene od hnute krcni patere zpusobuje pocit na zvraceni, musim vcas vzit ibalgin. To by vysvetlovalo i bolest hrudni patere.

Ale nechci nic zlehcovat. Vydupala bych si sono ledviny, bricha. Ale ty bolesti hlavy, hrudi, nohou, muzou byt opravdu od patere. Me hnuta zebra zpusobuji tachykardii.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama