Bolest břicha, krev va stolici

Anonymní
29.6.20 20:51

bolest břicha, krev na stolici

Ahojte holky. Chtěla bych se zeptat, zda nemáte nekdo zkusenosti s bolestí břicha + krev ve stolici.
Před několika dny se mi poprvé na toaletním papíře objevila krev. Pri prvním „utření“ byla krev čerstvá, červená. Po druhým utření uz nic nebylo.
Před dvěma dny bylo to samé, a dnes to samé, akorát se k tomu přidalo bolení břicha, nevím jestli to je ze stresu z toho že nevim co to je.
V různých diskuzích sem cetla ze to muze byt i rakovina čeho se hrozně moc bojim protoze mi je pouhých 22 let :(. Necejtim Se špatně, neubyvam na váze a únava na me dopadá jen kdyz jdu pozde spát, cejtim se jen bez nalady kvuli tomu a furt na to musim myslet.
K doktorce si zajdu po jeji dovolené, chtela jsem se vypsat a nejaky ty zkusenosti od vás. :( děkuju, přeji hezky večer

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6406
29.6.20 20:57

Nemůže to být vnitřní hemeroid? Ale muže to být samozřejmě i něco vážnějšího, to ti asi nikdo neřekne. Doktorka té stejně pošle jinam. Takže můžeš zkusit sama se objednat na gastro. Pokud by to takhle pokračovalo dal tak určitě necekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
29.6.20 21:23

Když je to cerstva krev může to být opravdu hemeroid. Nedes se zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 23:35

Pokud je to čerstvost krev, může jít o hemoroid nebo o něco jiného na konečníku - já trpím na „praskliny“. Ale k doktorovi si zajdi, už jen pro svůj klid.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama