Bolest břicha, může to být po běhání?

Anonymní
15.5.20 07:32

Bolest bricha, muze to byt po behani?

Ahoj, chci se zeptat jestli nekdo nema zkusenost. Zacla jsem behat, byla jsem zatim 4×, chodim obden. Vcera rano jsem vstala a hrozne me bolelo bricho, v epigastriu, kde je zaludek bych rekla? V nadbrisku. Nemuzu moc chodit, chodim predklonena aby to tolik nebolelo, je to jako bych tam mela kamen. Ale jine obtize nejsou, normalne muzu jist, mozna kdyz jsem najedena tak to boli trosku vic. Nestalo se to nekdy nekomu? Bohuzel to nepreslo, dnes je to to same, mam 9 mesicni dceru a dost mi to prekazi. K doktorovi zatim nechci. Diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

60
15.5.20 08:42

Jestli začínáš, tak tě tam můžou bolet svaly :palec: pokud to není jakoby vnitřní bolest vyloženě žaludku, ale bolí tě to i na dotek, tak to budou svaly. Přeci jen je to pro tělo něco nového, takže na to není zvyklé a zapojuje i svaly, které předtím vegetily :mrgreen: já když začínala běhat, tak mě věčně něco bolelo :mrgreen: hlavně to nepřeháněj, ať můžeš pokračovat a nemusíš si dávat pak takovéhle pauzy, protože tě něco bolí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3103
15.5.20 08:43

To by nemeloo být z běhání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12753
15.5.20 08:43

Kde běháš? Pokud převážně asfalt a je to pro tebe nový pohyb, mohlo by to být.
Rozcvičuješ se? Protáhneš se potom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12753
15.5.20 08:44

Každopádně k tomu doktorovi bych si před víkendem zašla. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 09:30

Noo beham po ceste kde je hodne kaminku, jakoby takova polni cesta, takze bych se nedivila kdybych si neco namohla. Ale rozhodne to neprehanim, je to kratky usek a kdyz uz fakt nemuzu, zastavim na chvilku. Jen me zajimalo zda ma nekdo zkusenost s necim podobnym, abych nezanedbala treba nejaky zdravotni problem. Ale abych sla k doktorovi s namozenym svalem a oni mi delali zbytecna vysetreni, to je mi trapne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1237
15.5.20 14:01

Zasla bych k doktorovi. Ani kdyz jsem mela mizernou fyzicku a s behanim jsem nekolikrat zacinala, me na tomto miste nic nebolelo. Nebude to spis neco se zaludkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
15.5.20 14:09

Tvoje běhání obden je přespříliš, tělo si musí zvyknout, stačí ti 2× týdně s pauzou 3 dny bez běhu. Když jsem začínala, bolelo mě mezi žebry, jak to tam bylo ochablé, pomohlo zařadit jiný sportík rekreačně.. kolo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama