Reklama

Bolest břicha na pravé straně v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winicek
Stálice 62 příspěvků 12.01.17 18:37
Bolest břicha na pravé straně v těhotenství

Jsem v 16 týdnu těhotenství a dnes ráno mě překvapila nepříjemná bolest břicha na pravé straně. Bylo to dost nepříjemné, že jsem se z toho až orosila. Přešlo to a teď nic nebolí. Myslíte, že se mohlo stát něco mimču?

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 12.01.17 18:47

@winicek ne nemohlo je to normalni ;)

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 12.01.17 18:47

Ahoj, me se to ted stalo taky (jsem take tehu) a mela jsem prasklou cystu. Treba by to mohlo byt to…dojdi si radeji k mudr. :mavam:

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 12.01.17 18:50

Jeste dodam - me to pak jeste ale pobolivalo dal. Nicmene stejne s tim nic nedelaji, volna tekutina se vstrebava sama.

winicek
Stálice 62 příspěvků 12.01.17 18:59

Dobře, děkuji za informace. Musí to být v pořádku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama