Bolest břicha na pravé straně v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winicek
Stálice 65 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 18:37
Bolest břicha na pravé straně v těhotenství

Jsem v 16 týdnu těhotenství a dnes ráno mě překvapila nepříjemná bolest břicha na pravé straně. Bylo to dost nepříjemné, že jsem se z toho až orosila. Přešlo to a teď nic nebolí. Myslíte, že se mohlo stát něco mimču?

Reakce:
kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 12.01.17 18:47

@winicek ne nemohlo je to normalni ;)

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 12.01.17 18:47

Ahoj, me se to ted stalo taky (jsem take tehu) a mela jsem prasklou cystu. Treba by to mohlo byt to…dojdi si radeji k mudr. :mavam:

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 12.01.17 18:50

Jeste dodam - me to pak jeste ale pobolivalo dal. Nicmene stejne s tim nic nedelaji, volna tekutina se vstrebava sama.

winicek
Stálice 65 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 18:59

Dobře, děkuji za informace. Musí to být v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Gábi, už se nevracej! 5 důvodů, proč comeback biatlonové hvězdy Koukalové nedává smysl

Bývalá biatlonová superstar Gabriela Koukalová (29) zvažuje návrat k... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >