Bolest břicha na začátku těhotenství

173
6.12.18 13:58

bolest břicha na začátku těhotenství

Ahoj holky, jsem na úplném začátku těhotenství. Zatím nemám žádné příznaky, ale dneska mě tedy dost bolí břicho a bedra. Nešpiním, nekrvácím jen je to opravdu nepříjemné a někdy to břicho opravdu dost bolí. Prosím, je to normální? Nebo se mám připravit na nejhorší? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12877
6.12.18 13:59

@Nikča94 No ve většině případů je to normální. Tělo se na těhotenství připravuje, roztahují se vazy atd. Takže vydrž :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10784
6.12.18 15:45

@Nikča94 to ti nikdo neřekne ale určitá bolest je normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
7.12.18 14:05

Je to normalni,bolelo me v podbrisku nejakou dobu.Jak tady pisou holky,roztahuji se vazy,telo se pripravuje na miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
7.12.18 14:42

Moc děkuji za uklidnění. Dělala jsem si dnes pro jistotu test, aby čárka neslabla a je silnější :potlesk: takže jsem klidnější :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
6.7.19 12:24

Bolest břicha

Ahoj taky se zeptám,
Od včera večer mě bolí břicho cítím se jako by nafoukla a bolí mě snad všechno :?
Podle mě jsem v 6tt na kontrolu jdu až ve čtvrtek…
Mám jedno úspěšné tehu za sebou a pak minulý rok jedno zamlkle a druhý samovolny potrat tak mám teď děsný strach :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12877
6.7.19 12:49
@wjerik píše:
Ahoj taky se zeptám,
Od včera večer mě bolí břicho cítím se jako by nafoukla a bolí mě snad všechno :?
Mám jedno úspěšné tehu za sebou a pak minulý rok jedno zamlkle a druhý samovolny potrat tak mám teď děsný strach :,(

Může to být cokoli. Ale tělo se musí připravit na těhotenství. Jediné, co můžeš teď udělat, je jít na procházku, odpočívat a zkusit se uklidnit. Teď je to stejně buď a nebo. Neboj bude to dobré ;) :kytka: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
6.7.19 12:49
@wjerik píše:
Ahoj taky se zeptám,
Mám jedno úspěšné tehu za sebou a pak minulý rok jedno zamlkle a druhý samovolny potrat tak mám teď děsný strach :,(

Ruzne bolesti bricha jsou normalni, zkus se uklidnit. Treba to konecne dopadne. Nic neni jiste. Ale stresovat se dopredu opravdu nema smysl. Odpocin si, pust si nejaky hezky film. Dej si neco dobreho a zkus myslet pozitivne

• Nahlásit
  • Citovat
20
6.7.19 12:53
@Verun83 píše:
Ruzne bolesti bricha jsou normalni, zkus se uklidnit. Treba to konecne dopadne. Nic neni jiste. Ale stresovat se dopredu opravdu nema smysl. Odpocin si, pust si nejaky hezky film. Dej si neco dobreho a zkus myslet pozitivne

Včera jsme s manželem měli sex ale opravdu velmi opatrný :D může to být po tom? Teď si to vycitam :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12877
6.7.19 12:56
@wjerik píše:
Včera jsme s manželem měli sex ale opravdu velmi opatrný :D může to být po tom? Teď si to vycitam :(

Může, byla bych v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
6.7.19 13:25
@wjerik píše:
Včera jsme s manželem měli sex ale opravdu velmi opatrný :D může to být po tom? Teď si to vycitam :(

Muze. Deloha pracuje. Klid. Pokud je plod v poradku, tak ho sex opravdu nevyzene. Pokud neni, tak i celibat a nohy nahore by ho neudrzely.

• Nahlásit
  • Citovat
20
6.7.19 13:31

@Verun83
Děkuji jsem už z toho prostě nervni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu