Bolest břicha - nic nenašli

32
26.5.16 10:27

Bolest břicha - nic nenašli

Bolí mě břicho kolem pupku. Byla jsem na krev, moč a rentgen. Vše bylo v pořádku, ale břicho mě stále bolí, vadí mi otřesy, trochu na to pomůže teplo a jinak to stále bolí břicho je sem tam tvrdé. :( Nemá někdo zkušenost co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8115
26.5.16 10:30

@terinka96 : možná brisni/pupeční kýla? Já občas to samé, píchá mě kolem pupíku, mám za sebou krev, utz břicha, rentgen páteře, kolonoskopii a nic. U mě je to od páteře, když často taham malého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
26.5.16 10:34

Co stres

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
26.5.16 10:50

Psychika? Stres a tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.5.16 11:12
@terinka96 píše:
Bolí mě břicho kolem pupku. Byla jsem na krev, moč a rentgen. Vše bylo v pořádku, ale břicho mě stále bolí, vadí mi otřesy, trochu na to pomůže teplo a jinak to stále bolí břicho je sem tam tvrdé. :( Nemá někdo zkušenost co by to mohlo být?

ja jsem mela něco podobného cca před 6ti rukama a hnisal mi zevnitř jakoby pupik :? resp zanet tam byl no :nevim: sami nevedeli z ceho :nevim:

• Citovat
  • Upravit
554
26.5.16 11:59

Mela jsem to občas taky…jednou se to nedalo vydržet, šla jsem k doktorovi, přes krev zjistil zánět, poslal me do nemocnice s náhlou příhodou břišní a vis co se z toho vyklubalo? Zánět žaludku, opakovalo se to asi po měsíci znova. Dostala jsem prasky a už nemůžu jist mastný, atd..zkus vypozorovat kdy to je, jestli po nějakém těžším jídlu nebo prostě jen tak? Kdyby po tom jídlu, je to urcite ten žaludek a není to sranda…je mi 25 a pomalu ale jistě me doktor připravuje na operaci s vředy :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama