Bolest břicha po cisari po jidle

127
1.7.21 09:45

Bolest břicha po cisari po jidle

Ahoj, dnes jsem přesně týden po druhem císařském řezu. Den po propuštění mě bolí břicho nejspíš po každém jídle. Nebolí permanentně porad, ale chvilema. Křeče v břiše ale nejdou vůbec od jizvy, bolí mě nad pupikem až nahoru, ale kolikrát až tak, ze se kroutim jak při kontrakci. A mám pocit na zvracení, ale zároveň strach, ze když bych prepinala takhle čerstvou jizvu při zvracení, ze si s ni něco udělám. Nemáte někdo podobne zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2971
1.7.21 09:49

@Jana84667 zašla bych k lékaři. Tohle jsem vůbec neměla. Po týdnu už jsem o jizvě skoro nevěděla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
1.7.21 09:53

Měla bych strach z infekce, raději si zajdi k doktorovi, v jizvě mě píchne kolikrát i po 10 letech od sekce, ale tohle je podle mě moc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
1.7.21 09:53

@kavenka Já taky nemám problém s jizvou, zvedam se a funguju normálně, samozřejmě s opatrnosti. Tohle spis vypadá na žaludeční potíže, tak jestli to muže byt i následek toho, ze jsem byla na císaři a teď jsem začala normálně jist. Před dvěma dny jsem měla úplně vodnatý průjem, teď šle dva dny stolice žádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3483
1.7.21 12:42

Nemusí to být ono. Ale mně se v těhotenství rozjel zánět žaludku. Hned po císaři se mi ulevilo, protože zmizel ten neustálý tlak na žaludek a za nějakou dobu se problémy vrátily. Došla bych si k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat