Bolest břicha po jízdě na kole a šlapání na běžeckém

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.10.21 18:08

Bolest břicha po jízdě na kole a šlapání na běžeckém

V listopadu to budou 4 roky co jsem prodělala akutního císaře v plné narkoze. Celou dobu od porodu mám kousek břicha úplně necitlivy dá se říct mrtvý. Prý jsou přerušeny některé nervy. Chtěla bych se zeptat jestli má někdo s tímto zkušenost. A ještě bych se chtěla zeptat, začala jsem jezdit na kole a šlapat na běžeckém pásu a vždy po cvičení mě bolí břicho, jako by namozene, dole v podbřišku. Chtěla bych se zeptat jestli někdo má stejnou zkušenost. Děkuji :srdce: :srdce: Máca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
993
5.10.21 19:42

Ahoj moje kamarádka má po 3 císařích..taky mela problém s necitlivosti části břicha kolem jizvy a to je to už hodně dlouho, nejmladší už končí základku..říka že ta necitlivost nikdy úplně nezmizela…já sem po císaři 2 měsíce a taky část podbřišku cítím tak jako divné ale císař byl plánovaný takže vše bylo v klidu a mohli si pěkně vyměřit místo kde mě fiknout u akutního se s tím tak neparou…ta bolest jistě může souviset s novou aktivitou a tím s napínáním jizvy více než bylo tělo doteď zvyklé… Taky tam můžou být srůsty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 20:37

Nejsem po císaři, ale hysterektomii.
Jizvu jsem měla téměř 30cm a také necítím oblast cca 30×20cm. Jen tedy to je zatím necelý rok, ale není to ani lepší ani horší.

• Citovat
  • Nahlásit
5.10.21 21:21

@Vladusxx děkuji za odpověď tou necitlivosti se už tak nějak zžívam, ale ty srusty mě nenapadlo a přitom mám vyoperovany slepak už 32 let a občas mě trápí bolest v místě jizvy hlavně po námaze. MUDr mi právě říkala že to můžou být srusty. No hold hlava derava :D děkuji za odpověď a přeji hodně zdravíčka a hlavně miminku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
5.10.21 21:41

@Sovička Máca není zač…uvidíš jak se to bude vyvíjet s postupem času…pokud by to pořád zlobilo poradila bych se s nějakým odborníkem přes jizvy… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat