Bolest břicha po kombinovaném screeningu

26.2.20 11:46

Bolest břicha po kombinovaném screeningu

Hezký den všem!
Googlila jsem a nic moc jsem nenašla. Včera jsem byla na ultrazvuku v rámci kombinovaného screeningu (konec 12. týdne) a při ježdění po břiše to bylo trochu nepříjemné, ale nic snad tak hroznýho. Ale večer a hlavně v noci mě začalo bolet břicho hrozně, celou noc jsem se kvůli tomu budila, jakmile jsem se trochu pohnula, jako by mě někdo praštil do podbřišku pěstí (bolí to na pravé i levé straně). A bolí to i dnes. Stalo se to někomu? Mám to nějak řešit? Minimálně vím, že těch UZ ještě pár bude, tak jestli mám příště něco říct, samozřejmě chci, aby mimčo viděli co nejlépe, ale tohle mi přijde trochu moc. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.2.20 12:02

Ta bolest nebude kvůli tomu screeningu, zajdi si k doktorovi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12828
26.2.20 12:13

@renarde běž k doktorovi, to není normální a nebude to z ultrazvuku, ať něco nezanedbáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 09:39

Ahoj, já jsme byla včera taky na screeningu a jako to jak mě dloubal do břicha nebylo vůbec příjemný. Mimi bylo ototceny zády a on mě do toho břicha normálně ryl. Až jsem řekla, že to fakt bolí. Na dotyk a zatáčení byl večer podbřišek citlivý, ale vůbec se nedivím, čekala jsem i modřiny :nevim:. A večer jsme měli s přítelem sex a nebylo to moc příjemné a ráno takový žlutý až hnědý výtok, myslíte, že to může být, jak mi rejdil v tom břichu a ještě ten sex? Nechci plasit.
Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.20 11:01
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsme byla včera taky na screeningu a jako to jak mě dloubal do břicha nebylo vůbec příjemný. Mimi bylo ototceny zády a on mě do toho břicha normálně ryl. Až jsem řekla, že to fakt bolí. Na dotyk a zatáčení byl večer podbřišek citlivý, ale vůbec se nedivím, čekala jsem i modřiny :nevim:. A večer jsme měli s přítelem sex a nebylo to moc příjemné a ráno takový žlutý až hnědý výtok, myslíte, že to může být, jak mi rejdil v tom břichu a ještě ten sex? Nechci plasit.
Díky za rady.

Ahoj, no, s výtokem těžko říct, po sexu asi výtok může být (hnědavý bude znamenat, že je tam trocha zaschlé krve), ale možná aspoň zavolej na gyn. Taky je podle mě důležitý, ve kterym jsi týdnu - na začátku se to stává ;) Já jsem po screeningu třetí den a už je to lepší, už to bolí jen jako namožený svaly… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
27.2.20 11:13
@renarde píše:
Ahoj, no, s výtokem těžko říct, po sexu asi výtok může být (hnědavý bude znamenat, že je tam trocha zaschlé krve), ale možná aspoň zavolej na gyn. Taky je podle mě důležitý, ve kterym jsi týdnu - na začátku se to stává ;) Já jsem po screeningu třetí den a už je to lepší, už to bolí jen jako namožený svaly… :mavam:

No já jsem ve 14 týdnu. Zavolala bych, ale doktorka je tam až zítra :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama