Bolest břicha po králičím mase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katjaa
Povídálka 37 příspěvků 28.01.19 15:35
Bolest břicha po králičím mase

Zdravím, jdu pro radu, jestli jste někdo měl podobný problém. Už po několikáté se mi stalo, že po snězení králičího masa se mi tak za hodinu udělá špatně od žaludku a hrozně mě bolí břicho. Po jiném druhu masa ani jiném jídle to nemívám. Alergická jsem jen na roztoče, na jídlo žádnou alergii nemám. Co to může být za reakci?

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 28.01.19 15:40

To netuším, ale já mám tyhle problémy jen z té představy, že jím králičí maso, protože mi to odjakživa přišlo jako stažená kočka a prostě nemužu tohle maso jíst.jsem milovnice koček a tohle prostě nedám.

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 28.01.19 15:57

Nemůže to byt spíše něčím, co s tím kralikem pripravujes - kořeni, přílohy? Kralici maso je hodně dietní. Když ma nekdo u nás střevní potíže, tak kralici je pak první maso, které mu dam

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 28.01.19 15:58

@Jančakecalka však taky kocka = střešní kralik :mrgreen:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.01.19 15:58

Stalo se mi jednou poprvé a na posled od té doby králíka nejím. Přemýšleli jsme zda to nebylo třeba tím že švagrová dala králíka ještě „teplého“ po zabití rovnou do mrazáku :nevim:

tininas
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 28.01.19 16:00
@Katjaa píše:
Zdravím, jdu pro radu, jestli jste někdo měl podobný problém. Už po několikáté se mi stalo, že po snězení králičího masa se mi tak za hodinu udělá špatně od žaludku a hrozně mě bolí břicho. Po jiném druhu masa ani jiném jídle to nemívám. Alergická jsem jen na roztoče, na jídlo žádnou alergii nemám. Co to může být za reakci?

Ahoj.

Alergie se mohou vyvinout i během života.

Kupříkladu má kolegyně zjistila, že má alergii na jablka až v 35 letech. Do té doby toto ovoce její tělo údajně snášelo velmi dobře.

Jinak konkrétní zkušenost s alergií na králičí maso nemám.

Alyss1
Závislačka 3017 příspěvků 3 inzeráty 28.01.19 16:44

Nerikam ze nemuze byt alergie na kralika. Ale dala bych ruku do ohne za to, ze je to spis necim okolo? Cesnek ? Cibule? Jak ho jite? Ty varis?

Js jsem treba alergicka na glutamat, takze treba koreni s glutamatem?!?

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29722 příspěvků 28.01.19 17:29

pomsta králíků.Karma.

Katjaa
Povídálka 37 příspěvků 28.01.19 18:06

@Tichošlápek pekla jsem ho jenom se solí a kmínem, přidala dva plátky domácí slaniny (tou to nebude, měli jsme s vajíčkama a ok) a tři stroužky česneku (o víkendu byla česnečka a taky mi nic nebylo). Používám tuhle kombinaci i třeba na kuřecí.

Katjaa
Povídálka 37 příspěvků 28.01.19 18:08

@tininas jo jo, alergii na ty roztoče mám cca od 30 let, ne od mala, vím, že se může objevit jakákoli alergie v jakémkoli věku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >