Reklama

Bolest břicha po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta2221
Povídálka 24 příspěvků 15.03.18 21:33
Bolest břicha po menstruaci

Ahoj dámy, ve středu jsem si vzala první prášek HA po menstruaci, a stále mě bolí břicho jako před menstruací. Čípek mám docela nízko a bolí mě v podbřišku. Nevíte co to může být? Nikdy jsem to neměla.. :( je to nepříjemné. Může to být nějaká infekce nebo cysta? Děkuji

Reklama

Reakce:

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 15.03.18 21:43

Tak určitě si zajdi k Dr, může to být cokoli. Já tedy takové obdobné bolesti měla, když jsem měla zánět, akorát byly silnější.

Markéta2221
Povídálka 24 příspěvků 15.03.18 21:48

@ŠárkaPu děkuji, radši to nebudu podceňovat

Anonym131012
Stálice 62 příspěvků 15.03.18 21:56

Holky?? Trošku to sem nepatří ale nechci zakladat novou diskuzi mám 4 dny po MS a 2dny od styku, od neděle mi začínají „plodné dny“ dnes jsem narazila na ruzovy vytok cim to muze byt? O miminko se snažíme :roll: :roll: :roll: :roll:

Anonym131012
Stálice 62 příspěvků 15.03.18 21:56

A taky mě boli bricho jako by mela Ms prijit ale mám po ní.. :nevim:

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 15.03.18 22:00

@Markéta2221 to určite nepodceňuj, já dostala pak okamžitě atb. Jdi hned zítra k Dr.

pavla.velova
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 22.06.18 21:22

Ahoj holky, byla sem minulý týden v pondělí na vyvolávací injekci abych dostala MS ta přišla v sobotu a včera odešla ale už 3 den mě odpoledne v pravém vaječníku hrozně začne bolet taková bolest jak kdyby mě někdo ho chtěl vytrhnout nebo takové píchání nevím jak tu bolest popsat ale je šílená dnes opět i když ms od včerejška není čím by to mohlo být?

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 22.06.18 22:49

@pavla.velova
to vypada ze to je ovulace. Nekdy muze ovulace docela takto bolet, jak popisujes.
Obzvlast pokud ti byla MS vyvolana, tak to spusti radu dalsich hormonu,..
Ja mam takhle pichavou ovulku porad, take ji mam hned po MS.

pavla.velova
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 23.06.18 01:23
@Ghanaian Princess píše:
@pavla.velova
to vypada ze to je ovulace. Nekdy muze ovulace docela takto bolet, jak popisujes.
Obzvlast pokud ti byla MS vyvolana, tak to spusti radu dalsich hormonu,..
Ja mam takhle pichavou ovulku porad, take ji mam hned po MS.

Takže udělat ovulační test a zjistit jestli je protože my se o mimčo snažíme

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 25.06.18 23:10

@pavla.velova
Ovulacni test nestaci jeden, muss testovat alespon tyden abys videla rozdil v sile te carky. Neni to tak jednoduche jako s tehotenskym testem.
Ja osobne nikdy namela na ovu testu zadny vysledek.
Ovulku jsem si vysledovala pomoci metody s bazalni teplotou. Doporucuji, pokud se snazite :.. ale i tak nam otehotneni trvalo dlouho, i s vypozorovanou ovulkou :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama