Bolest břicha po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta2221
Povídálka 24 příspěvků 15.03.18 21:33
Bolest břicha po menstruaci

Ahoj dámy, ve středu jsem si vzala první prášek HA po menstruaci, a stále mě bolí břicho jako před menstruací. Čípek mám docela nízko a bolí mě v podbřišku. Nevíte co to může být? Nikdy jsem to neměla.. :( je to nepříjemné. Může to být nějaká infekce nebo cysta? Děkuji

Reakce:

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 15.03.18 21:43

Tak určitě si zajdi k Dr, může to být cokoli. Já tedy takové obdobné bolesti měla, když jsem měla zánět, akorát byly silnější.

Markéta2221
Povídálka 24 příspěvků 15.03.18 21:48

@ŠárkaPu děkuji, radši to nebudu podceňovat

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 15.03.18 21:56

Holky?? Trošku to sem nepatří ale nechci zakladat novou diskuzi mám 4 dny po MS a 2dny od styku, od neděle mi začínají „plodné dny“ dnes jsem narazila na ruzovy vytok cim to muze byt? O miminko se snažíme :roll: :roll: :roll: :roll:

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 15.03.18 21:56

A taky mě boli bricho jako by mela Ms prijit ale mám po ní.. :nevim:

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 15.03.18 22:00

@Markéta2221 to určite nepodceňuj, já dostala pak okamžitě atb. Jdi hned zítra k Dr.

pavla.velova
Závislačka 2937 příspěvků 22.06.18 21:22

Ahoj holky, byla sem minulý týden v pondělí na vyvolávací injekci abych dostala MS ta přišla v sobotu a včera odešla ale už 3 den mě odpoledne v pravém vaječníku hrozně začne bolet taková bolest jak kdyby mě někdo ho chtěl vytrhnout nebo takové píchání nevím jak tu bolest popsat ale je šílená dnes opět i když ms od včerejška není čím by to mohlo být?

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 22.06.18 22:49

@pavla.velova
to vypada ze to je ovulace. Nekdy muze ovulace docela takto bolet, jak popisujes.
Obzvlast pokud ti byla MS vyvolana, tak to spusti radu dalsich hormonu,..
Ja mam takhle pichavou ovulku porad, take ji mam hned po MS.

pavla.velova
Závislačka 2937 příspěvků 23.06.18 01:23
@Ghanaian Princess píše:
@pavla.velova
to vypada ze to je ovulace. Nekdy muze ovulace docela takto bolet, jak popisujes.
Obzvlast pokud ti byla MS vyvolana, tak to spusti radu dalsich hormonu,..
Ja mam takhle pichavou ovulku porad, take ji mam hned po MS.

Takže udělat ovulační test a zjistit jestli je protože my se o mimčo snažíme

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 25.06.18 23:10

@pavla.velova
Ovulacni test nestaci jeden, muss testovat alespon tyden abys videla rozdil v sile te carky. Neni to tak jednoduche jako s tehotenskym testem.
Ja osobne nikdy namela na ovu testu zadny vysledek.
Ovulku jsem si vysledovala pomoci metody s bazalni teplotou. Doporucuji, pokud se snazite :.. ale i tak nam otehotneni trvalo dlouho, i s vypozorovanou ovulkou :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >