Bolest břicha po sexu v prvním trimestru

Anonymní
24.3.20 08:57

Bolest břicha po sexu v prvním trimestru

Ahoj holky,

stalo se Vám v prvním trimestru, že Vás chvíli po sexu, resp. orgasmu, bolelo v podbříšku tak, jako při MS? Docela mě to vyděsilo. Bolí mě už asi půl hodiny docela dost nepříjemně. Mám strach, aby se něco nestalo. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5663
24.3.20 09:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky,stalo se Vám v prvním trimestru, že Vás chvíli po sexu, resp. orgasmu, bolelo v podbříšku tak, jako při MS? Docela mě to vyděsilo. Bolí mě už asi půl hodiny docela dost nepříjemně. Mám strach, aby se něco nestalo. Děkuju.

Ano bolelo a dost. Rekla jsem to Dr ta řekla zákaz sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 09:05

@Annabela11 No, mám tak silné bolesti, že se jen kroutím v posteli. Takže už teď vím, že sex ne. Snad bude vše v pořádku a uklidni se to.

• Nahlásit
  • Citovat
5663
24.3.20 09:09
@Anonymní píše:
@Annabela11 No, mám tak silné bolesti, že se jen kroutím v posteli. Takže už teď vím, že sex ne. Snad bude vše v pořádku a uklidni se to.

Ano mě se to uklidnilo.Neda se nic dělat než s tím přestat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 09:15

@Annabela11 Zvláštní je, že ještě před pár dny mi to neudělalo nic. Proto jsem se nebála. Ale asi je to každým dnem citlivější.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 09:33

Kromě začátku těhotenství mě bolelo břicho vždy. Raději jsme byla bez sexu až do konce těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 10:21
@Anonymní píše:
Kromě začátku těhotenství mě bolelo břicho vždy. Raději jsme byla bez sexu až do konce těhotenství.

No po dnešku už se tomu vyhýbat budu taky. Naštěstí to po cca 45 minutách odeznělo a už se můžu pohybovat normálně jako kdyz se nic nestalo. Trochu jsem zaspinila, ale to davam za vinu prokrvení. Snad to bude dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
89
24.3.20 10:37

Já taky spinila po orgasmu asi den a neco, ale břicho me nebolelo. Tak jedině sex bez nej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 10:46
@Semtex píše:
Já taky spinila po orgasmu asi den a neco, ale břicho me nebolelo. Tak jedině sex bez nej :lol:

No to je jako vypít pouze půl sklenice piva :smile:. Radši se tomu vyhnu úplně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
675
24.3.20 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky,stalo se Vám v prvním trimestru, že Vás chvíli po sexu, resp. orgasmu, bolelo v podbříšku tak, jako při MS? Docela mě to vyděsilo. Bolí mě už asi půl hodiny docela dost nepříjemně. Mám strach, aby se něco nestalo. Děkuju.

Bolelo a krvácela jsem trochu. To bylo na začátku, nic se nestalo, miminko ti přežilo. Sexujem dál jen s velkou opatrností. Nyní jsem 38tt, teď už je to teda spíš vic komedie než sex. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama