Bolest břicha po vyšetření 38tt

439
24.1.20 19:19

Bolest břicha po vyšetření 38+tt

Ahojte.
Dnes jsem byla po týdnu v porodnici na ozvy a vyšetření a byla tam mladá doktorka a celkem se ve mě rýpala, čípek mi „honila“ skoro až v pr..li :roll: jenže od toho vyšetření mě bolí celé břicho, nešpiním naštěstí, ale prostě komplet celé břicho od spodu až pod prsa mě bolí :roll: stalo se mi to poprvé a to mě už i vyšetřoval mudr chlap co měl ruce jak lopaty :roll: doufám že to brzy přejde a doufám že to nebyla holčina po škole co se zajíždí a neprovedla mi tam něco :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
24.1.20 19:31

Třeba je to jen náhoda a už se rozjíždí porod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
24.1.20 19:34

Neudělala ti náhodou Hamiltonuv hmat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
24.1.20 20:06

Tak myslím že v dnešní době je už informovanost pacient /lékař na jiné úrovni než před x lety :nevim: řekla mi že čípek je mediosakralne (nebo jak) uložený, velký 1 cm a otevřená jsem na dva prsty. Nevidím důvod proč by mi v 38+2 dělala hamiltona, když nemám žádné problémy… Termín mám 5.2 :nevim:
Jen mě zaráží to že od doktorky co je drobná mě bude vyšetření bolet a od jiných co byli větší jsem skoro ani necítila že mi něco dělají. Celý život mám jednu gyndr akorát teď už chodím druhý týden do porodnice a tak se tam samozřejmě lékaři střídají, doufám že tuto dr už nepotkám a doufám že ji nevychytám i u porodu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
24.1.20 20:08

No jako četla jsem už hodně příběhů, kde Hamiltona klidně udělají v 38tt v rámci prohlídky a ani se neobtěžují to sdělit pacientce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
24.1.20 20:11

No jako trochu nějakého hlenu hned po prohlídce ze mě vyšlo, ale už pár dní jde ze mě po kouskách hlenová zátka, asi teda… No příště pokud tam bude ona tak hold asi vnitřní vyšetření odmítnu a hotovo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
24.1.20 20:24

Fakt to nebyl hamilto? Oni ho radu dělají před termínem když si otevřená..taky mě hned bolelo břicho í jsem teda zašpinila..
Jinak ten Hamilton dost bolí teda záleží jak ho kdo dělá mě ho dělala doktorka dost surova ruku mě dala pomalu až do krku í mě vyběhly slze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
24.1.20 20:25

Taky se mi to v porodnici na kontrololach stavalo. Mlady zensky se ve me bolestive rejpaly :roll: Od myho doktora chlapa jsem nikdy skoro nic ani necitila.. Taky mam v planu vnitřní vysetreni priste odmitat. A mimochodem, hamiltona ve spouste porodnic klidne udelaji bez upozorneni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
24.1.20 20:32

Já prostě pořád přemýšlím nad tím co by ji k tomu vedlo, ale tak budiž. Za mě to spíš asi byla „neodbornost“ možná nízká praxe :nevim: co se týče bolesti u vyšetření, bylo to nepříjemné, bolest identifikuji trochu jinak, ale „kroutila“ jsem se trochu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
24.1.20 20:36

Nemusel to byt Hamilton, me takhle kontroloval muj doktor, opatrnej setrnej, otevrena na prst. Uz vysetreni bolelo, videl to a omlouval se, ze ke konci uz to je citlivy. Do vecera jsem trosku spinila a hned v 5 rano se mi rozjel porod. I doktor byl vyvalenej, co tam delam, ze na porod to fakt jeste nevypadalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
24.1.20 20:39

No tak uvidím. Slyšela jsem že pokud to na porod ještě nebylo a ženám byl udělán Hamilton tak jim to ani tak porod hned nerozjelo :nevim: ikdybych nakonec teda porodila no tak bych porodila :nevim: co bych řešila když jsem po 38 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
24.1.20 20:54

@Vesničanka1 uvidíš teď už můžeš porodit kdykoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu