Reklama

Bolest břicha při chůzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IrushQa
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 15:49
bolest břicha při chůzi

Krásné letní odpoledne :) chtěla bych se zeptat, jestli jste se už některá nesetkala s podobným problémem. Upozorňuji, že nejsem těhotná :) Jsme na dovolené a asi 2 dny mě bolí břicho vpravo nahoře, pod žebry, spíš na boku. Bolí mě to jen při delší chůzi. Když chodím doma, nic nebolí, ale jakmile jdeme někam pryč, ujdu pár metrů, tak mě tam začne jakby píchat (bolest mi trochu připomíná jak když člověk běží a zadýchá se a potom ho píchá v boku). Jiné zdravotní problémy nemám, žádné jídlo mi problém neděla, zkoušela jsem si prohmatat břicho a taky nic nebolí. Nevím jestli to náhodou nemůže být od zad (jsou zde hrozné postele) nebo třeba jen natažený sval, mám docela hodně pohybu, ve srovnání s běžným režimem doma. Akorát pozoruji, že se mi asi rozjíždí zánět močáku. Za všechny poznatky budu ráda :)

Reklama

Reakce:

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 16.08.18 16:06

Hýbeš se víc než si zvyklá. Bert to jako důkladné varování, že potřebuješ daleko víc pohybu, protože neudýcháš delší chůzi.

Teď začni dýchat pomocí bránice a především začni používat svoje tělo v rozumné míře, nebo začneš mít daleko vážnější zdravotní problémy, než že nezvládáš chůzi.

vannilka
Povídálka 33 příspěvků 16.08.18 16:26

Pokud by to byla bránice, pomůže hodně vydechovat. Ještě mě napadly ledviny, taky mohou bolet až do břicha, pokud to souvisí s tím zánětem močáku…

IrushQa
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 19:08

děkuji za rady, nakonec jsem byla na pohotovosti s výsledkem zánět močových cest… co se týče pohybu tak běžně se hýbu tak standartně, cvičím denně jogu, ale tady přece jen máme každý den celodenní výlety, takže je to znát

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >