Bolest břicha při chůzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IrushQa
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 15:49
bolest břicha při chůzi

Krásné letní odpoledne :) chtěla bych se zeptat, jestli jste se už některá nesetkala s podobným problémem. Upozorňuji, že nejsem těhotná :) Jsme na dovolené a asi 2 dny mě bolí břicho vpravo nahoře, pod žebry, spíš na boku. Bolí mě to jen při delší chůzi. Když chodím doma, nic nebolí, ale jakmile jdeme někam pryč, ujdu pár metrů, tak mě tam začne jakby píchat (bolest mi trochu připomíná jak když člověk běží a zadýchá se a potom ho píchá v boku). Jiné zdravotní problémy nemám, žádné jídlo mi problém neděla, zkoušela jsem si prohmatat břicho a taky nic nebolí. Nevím jestli to náhodou nemůže být od zad (jsou zde hrozné postele) nebo třeba jen natažený sval, mám docela hodně pohybu, ve srovnání s běžným režimem doma. Akorát pozoruji, že se mi asi rozjíždí zánět močáku. Za všechny poznatky budu ráda :)

Reakce:
Ou
Kelišová 5448 příspěvků 16.08.18 16:06

Hýbeš se víc než si zvyklá. Bert to jako důkladné varování, že potřebuješ daleko víc pohybu, protože neudýcháš delší chůzi.

Teď začni dýchat pomocí bránice a především začni používat svoje tělo v rozumné míře, nebo začneš mít daleko vážnější zdravotní problémy, než že nezvládáš chůzi.

vannilka
Stálice 54 příspěvků 16.08.18 16:26

Pokud by to byla bránice, pomůže hodně vydechovat. Ještě mě napadly ledviny, taky mohou bolet až do břicha, pokud to souvisí s tím zánětem močáku…

IrushQa
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 19:08

děkuji za rady, nakonec jsem byla na pohotovosti s výsledkem zánět močových cest… co se týče pohybu tak běžně se hýbu tak standartně, cvičím denně jogu, ale tady přece jen máme každý den celodenní výlety, takže je to znát

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >