Bolest břicha při nitroděložním tělísku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 21:55
Bolest bricha pri nitrodeloznim telisku

Zdravim vsechny, chci se zeptat, jestli některá z vas nemela podobne problemy jako ja. V lete jsem si nechala zavest nitrodelozni telisko Jaydess, vse v pohode, menstruace po par dnech spineni uplne vymizela, v tomto ohledu si nemohu stezovat. Co me vsak trapi, jsou neustale bolesti podbrisku. Tyto bolesti jsem mela jiz drive, z tohozo duvodu mi byl odstranen slepak a nasledne i dalsi srusty po nem pri dalsi laparoskopii. Az do teliska vse relativne v pohode. V pristim tydnu skocim na gynekologii, zajima me vsak, jestli tu nekdo nemel podobne problemy. Napadla me endometrioza, avsak ta by sla preci videtjen na laparoskopiich predtim, ne? Bolesti me uz obtezuji :( moc dekuji za informace

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 22:08

Já jsem měla, obyč. Danu a stejné problémy.
Byla jsem i na sono břicha.
Vydržela jsem to půl roku, pak jsem ji nechala vytáhnout :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 22:09
@Anonymní píše:
Já jsem měla, obyč. Danu a stejné problémy.
Byla jsem i na sono břicha.
Vydržela jsem to půl roku, pak jsem ji nechala vytáhnout :think:

Prestalo to potom? Me je divne, ze jsem ty bolesti prave mela i predtim. Uplne stejne. Myslela jsem ze mi to telisko pomuze :(

trybitka
Závislačka 3169 příspěvků 01.01.18 22:39

Mám nehormonální tělísko a občas cítís tlak nebo bolest v podbřišku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 23:14
@Anonymní píše:
Prestalo to potom? Me je divne, ze jsem ty bolesti prave mela i predtim. Uplne stejne. Myslela jsem ze mi to telisko pomuze :(

Pomohlo fakt jo.
Jen při vytahování problém a nakonec to dr vytahoval pod krátkou narkózou, jinak bych to nevydržela - nejprve mu zůstal v ruce kus tělíska, pak se odmotal ten měděný drát a pak tahal zbytek.. ale to jen pro informaci, to, že bylo zřejmě vadné nemělo na tu bolest určitě vliv.

Nech si to sono klidně udělat. Já jsem si říkala, že jsem to možná měla i psychicky :nevim:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 03.01.18 15:22

Pokud citis bolestivost jako predtim, tak to je docela dost mozne, ze se zase srusty nadelaly, protoze jednou odstraneni neznamena klid navzdy :think: Mam za sebou slepak ( byla provedena operace rezem ), pak odstraneni srustu laparoskopicky a porod akutnim CS. Po porodu se resilo, ze mne zase pozlobiva bricho, protoze se srusty zase udelaly, mam telisko neco pres dva roky. Tve problemy si myslim nebudou zpusobene teliskem, urcite bych se poradila na gynde a nechala pripadne udelat laparo a pokud bude nutne, tak odstraneni srustu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 17:32

@shadowbabe muze to tělisko zustat pri laparo?

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 03.01.18 19:58

To si myslim by nemel byt zasadni problem, protoze je v deloze a laparo se vede briskem ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >