Reklama

Bolest břicha při nitroděložním tělísku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 21:55
Bolest bricha pri nitrodeloznim telisku

Zdravim vsechny, chci se zeptat, jestli některá z vas nemela podobne problemy jako ja. V lete jsem si nechala zavest nitrodelozni telisko Jaydess, vse v pohode, menstruace po par dnech spineni uplne vymizela, v tomto ohledu si nemohu stezovat. Co me vsak trapi, jsou neustale bolesti podbrisku. Tyto bolesti jsem mela jiz drive, z tohozo duvodu mi byl odstranen slepak a nasledne i dalsi srusty po nem pri dalsi laparoskopii. Az do teliska vse relativne v pohode. V pristim tydnu skocim na gynekologii, zajima me vsak, jestli tu nekdo nemel podobne problemy. Napadla me endometrioza, avsak ta by sla preci videtjen na laparoskopiich predtim, ne? Bolesti me uz obtezuji :( moc dekuji za informace

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 22:08

Já jsem měla, obyč. Danu a stejné problémy.
Byla jsem i na sono břicha.
Vydržela jsem to půl roku, pak jsem ji nechala vytáhnout :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 22:09
@Anonymní píše:
Já jsem měla, obyč. Danu a stejné problémy.
Byla jsem i na sono břicha.
Vydržela jsem to půl roku, pak jsem ji nechala vytáhnout :think:

Prestalo to potom? Me je divne, ze jsem ty bolesti prave mela i predtim. Uplne stejne. Myslela jsem ze mi to telisko pomuze :(

trybitka
Závislačka 3163 příspěvků 01.01.18 22:39

Mám nehormonální tělísko a občas cítís tlak nebo bolest v podbřišku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 23:14
@Anonymní píše:
Prestalo to potom? Me je divne, ze jsem ty bolesti prave mela i predtim. Uplne stejne. Myslela jsem ze mi to telisko pomuze :(

Pomohlo fakt jo.
Jen při vytahování problém a nakonec to dr vytahoval pod krátkou narkózou, jinak bych to nevydržela - nejprve mu zůstal v ruce kus tělíska, pak se odmotal ten měděný drát a pak tahal zbytek.. ale to jen pro informaci, to, že bylo zřejmě vadné nemělo na tu bolest určitě vliv.

Nech si to sono klidně udělat. Já jsem si říkala, že jsem to možná měla i psychicky :nevim:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 03.01.18 15:22

Pokud citis bolestivost jako predtim, tak to je docela dost mozne, ze se zase srusty nadelaly, protoze jednou odstraneni neznamena klid navzdy :think: Mam za sebou slepak ( byla provedena operace rezem ), pak odstraneni srustu laparoskopicky a porod akutnim CS. Po porodu se resilo, ze mne zase pozlobiva bricho, protoze se srusty zase udelaly, mam telisko neco pres dva roky. Tve problemy si myslim nebudou zpusobene teliskem, urcite bych se poradila na gynde a nechala pripadne udelat laparo a pokud bude nutne, tak odstraneni srustu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 17:32

@shadowbabe muze to tělisko zustat pri laparo?

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 03.01.18 19:58

To si myslim by nemel byt zasadni problem, protoze je v deloze a laparo se vede briskem ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >