Bolest břicha při oplodnění/uhnizdovaní

Anonymní
2.3.20 09:17

bolest břicha při oplodnění/uhnizdovaní

Ahoj holky,

mám jeden dotaz, už 3 den mi vychází pozitivní tehotensky test a uz tak cca 2 tydny mě docela bolí břicho. Máte s tím některá zkušenosti? je to takovy zvlaštní pocit.. něco jako bolest před MS, která ale neustává.. nebo se pořád citím taková plná, jakobych zrovna snědla pořádny obed ale ba naopak jsem hladová :D nevím jak to uplně popsat snad tomu rozumíte :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24163
2.3.20 09:28

No jestli máš pozitivní test tak jsi těhotná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 09:30

@pikola zatím testuji teprve druhý den a druhá čárka je slabší…takže si zatím nejsem uplne jistá… jen to břicho mě tam hodně mate

• Nahlásit
  • Citovat
540
2.3.20 09:31

Ahoj,
ano-zmeny hormonalnich hladin v souvislosti s tehotenstvim. Je to normalni. Mohou se projevovat mimo jine i „rustem briska“, ktere potom kolem 12.tt (az se hormonalni hladina ustali a hcg prestane rust) zase splaskne… coz mnohe vydesi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13031
2.3.20 09:32

Ano, je to normální. Všechno se prokrvuje, rozpíná… Přejde to. A gratuluji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 09:34

Gratuluji k těhotenství :kytka: Mně pár dní před očekávanou MS taky pobolívalo břicho jako když MS má přijít, nepřišla, a pobolívání zůstalo i dál v těhotenství. Asi to není nic neobvyklého :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.3.20 09:36

:oops: závidím a gratuluji :kytka: já jsem dnes 4 dne po KET to je jakoby 9 DPO a dolě ani ťuk :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.3.20 09:37
@Anonymní píše:
@pikola zatím testuji teprve druhý den a druhá čárka je slabší…takže si zatím nejsem uplne jistá… jen to břicho mě tam hodně mate

Aha, no jestli je druhá čárka slabší, tak by to teoreticky mohlo být biochemické těhotenství, které ještě odejde s opožděnou MS. Používej stejný test abys měla přesné srovnání a zkus to ještě zítra, uvidíš. Hodně štěstí přeji. Bolest břicha jako při MS je běžná i v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.3.20 09:40

@geileenka děkuji, mě jen přišlo zvláštní že by se to projevovalo takhle brzo, když mi vlastně test ukazuje zatím jen slabší druhou čárku :)

• Nahlásit
  • Citovat
13031
2.3.20 09:41
@Anonymní píše: :oops: závidím a gratuluji :kytka: já jsem dnes 4 dne po KET to je jakoby 9 DPO a dolě ani ťuk :roll:

To je ještě brzy. Já necítila vůbec nic, až 7 dní po najednou duch na testu. A to jsem ho dělala jen proto, že jsem měla noční můru, že krvácím. Příznaky se objevily až s pozitivním testem, kolem těch 9 dní po. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13031
2.3.20 09:43
@Anonymní píše:
@geileenka děkuji, mě jen přišlo zvláštní že by se to projevovalo takhle brzo, když mi vlastně test ukazuje zatím jen slabší druhou čárku :)

Ono to je právě nejvíce takto ze začátku. Jsem v 6tt a už tak týden břicho nebolí. Předtím bolelo děsně, až jsem plašila s mimoděložním, protože test sílil nic moc. Teď už mám dálnici a potvrzeno i dvěma odběry krve, tak jsem v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@geileenka jsi těhu po KET? moc gratuluji :kytka: a děkuji za uklidnění :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

@geileenka no mě ale také začalo jako první bolet to břicho a to byl vlastně můj první příznak, který me donutil si udělat test, proto mi to přišlo zvlastni :)

• Nahlásit
  • Citovat
13031
2.3.20 09:47
@Anonymní píše:
@geileenka jsi těhu po KET? moc gratuluji :kytka: a děkuji za uklidnění :oops:

Ano :dance:. Hrozně čerstvě, takže pocity naprosto chápu. Pořád ještě si na to zvykám a až za týden první ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 09:53

@geileenka :srdce: krása. Já už právě od druhého dne po KET čekám na nějaký ťuk dole v bříšku.
Prsa a vše ostatní co je z HCG u mě nebude dlouho. To mi neudělají ani 3 ovitrelle který sae postupně u nás v CAR píchají, ale čekala jsem, že poznám nidaci :oops: mněli jsme otestovanou vyhatchovanou blastu :srdce: moc jí věřím a doufám :andel:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama