Bolest břicha - termín porodu za týden

283
16.12.19 05:28

bolest bricha termin za tyden

Ahoj, jsem uz uplne znicena. Mela jste to nektera taky tak? Hlavicka me tlaci na cely spodek takze me jo stridave reze a boli jako na ms. Do toho kazdy vecer mam stahy ze si myslim ze je to tady ale vzdy to nejak zaspim. Dal kdyz se mimi rozkope a rozvlni tak nadskakuju s nim. Nejsem pihna ale uz me to vycerpava. :? asi sem to chtela jen rict a pokecat protoze jsem uz znicena.Jak si uzivate konec tehu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1027
16.12.19 06:12

Ahoj, tak já ještě nejsem sice na konci (30tt) ale už teď mi dává celkem zabrat, když jsem doma tak je to ok, ale jakmile mám někam jít tak mě při chůzi začne bolet celý spodek, musím chodit fakt pomalu, si připadám jak kdyby mi bylo 80. Ve středu jdu na prohlídku tak doufám že je všechno v pořádku a to co se mi teď děje k tomu prostě patří. Ale upřímně jsem zvědavá jak na tom budu třeba za Měsíc, natož za dva :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
16.12.19 06:16

@Lucie1906 no je to tezky, ja dnes treba musim jen na blby nakup a uz ted se toho desim. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
16.12.19 06:37

@Cekk Já to mám ještě na dlouho, ale ty se musíš uklidňovat tím že za chvíli porodíš a budeš mít klid :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
16.12.19 06:58

@Lucie1906 no to snaha je ale kdyz citim ty bolesti tak z toho prestavam byt klidna uplne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
16.12.19 07:37

@Cekk Ahoj :mavam: bolesti spodku mám úplně stejné, nejhorší při chůzi - chodím jak kačer křížený s tučňákem už měsíc :) Dnes jsem 39+2 a poslední asi týden jsou teda pohyby od mimča pěkně bolestivé, natahuje se a vrtí a tlačí se ven přes břicho :D někdy musím i rozdýchat, jak to zabolí - ale říkám si, že by to určitě mohlo být i o dost horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
16.12.19 07:44

@Lucie1906 Ahoj, jsem na tom stejne… takovy usili na obycejnou chuzi… a to kdyz jdu do schodu, to je teprve podivanicko :roll:… ty dva mesice to si uz ani nesnazim predstavit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
16.12.19 07:53

Ke konci už mi jen cesta na nákup cca 10min dělala velký problémy. Funěla jsem, občas jsem se musela zastavit, jak to tlačilo a pak tak pomalu jít, jako stará babička, jen jsem ruce neměla za zády, ale pod bříškem :D No z dálky to muselo vypadat vtipně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
16.12.19 08:13

@Florimo Ahoj, dneska jsem byla na odběry tak se mě sestřička ptala jestli je všechno v pořádku, tak jsem ji řekla že jo akorát ta chůze no, tak říkala že je to normální, mimčo už je velké tak tlačí na všechno možné, pokud nemám křeče a nekrvácím tak je to v pořádku, a bude hůř :D mám hodně odpočítávat a pokud někde vyloženě nemusím tak mám nezůstat doma. Ještě že je zima a čekám první, nedokážu si představit že by bylo teplo a já doma měla třeba 2leté dítě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
16.12.19 08:15

@Lenny.prochazku Přesně tak chodím teď já a to jsem teprve 30tt. Začínám hodně uvažovat nad elektrickou koloběžkou :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
16.12.19 08:29

To jsem rada ze nejsem sama jsem 39tt. Jsem uz i vytocena na partnera. Nechal mikinu na gauci a nuz nedal do mycky a hned bych ho zabila :D :lol: jsem desne nervozni a z tech posliku uz unavena. Mam jeste dceru 10let. Ta mi moc pomaha az je mi to kolikrat hloupe kdyz zveda stodvacatou vec co me upadne na zem :oops: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
16.12.19 08:47

@Lucie1906 Já to měla cca měsíc před porodem. Už jsem se tak těšila, aby byla malá na světě a já konečně budu moct zase důstojně chodit ven :mrgreen: těsně po porodu jsem zas chodila jak neadrtálec s povislým a rozvlněnýn břichem. No konec :lol:
Koloběžka by byla super :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
16.12.19 08:56

@Lenny.prochazku tak na to plandave bricho se taky tesim, jeste ze je zima a budu nosit kabat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
16.12.19 09:19

@Cekk to jó, pod vrstvou oblečení se to schová.. já měla nevýhodu léta, ale naštěstí se toho dost vrátilo do původního stavu celkem rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
16.12.19 16:55

@Cekk :)) jee to znam :). Nastesti holky pomahaji rady, aspon se tak tvari :D. Uz jen hlasim brambora, mrkev, nuz… cokoli a uz bezi a zvedaji. Uz ted mam vetsi bricho nez u holek tesne pred porodem :roll:@Lucie1906 kolobezka by byla super. Doprovazim holky do krouzku a ta cesta cca 40 minut chuze a pak nasledny presun pres cele mesto MHD uz me fakt zmaha. A to jsem si myslela jak budu sportovat 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat