Večerní bolest břicha u 8letého dítěte

68
6.1.20 17:32

Bolest břicha u 8lettého dítěte jen večer

Ahoj,

zkouším, jestli nemá někdo podobnou zkušenost, už si nevím moc rady. Minulou středu v noci dceři začaly bolesti břicha, jen se budila. Ve čtvrtek potom nic, večer opět bolení břicha, v pátek ráno a večer zvracení, nejedla. Ex manžel s ní byl na pohotovosti, sono břicha - vyloučeno slepé střevo atd. Zpráva z pohotovosti: přejezená, tvrdé břicho atd. Mě se to ale celé moc nezdá, včera jsem si jí vyzvedla, přes den opět v pohodě, večer bolesti okolo pupku - teplá voda jí pomáhá, byla 2× ve vaně. V noci spala pak klidně. Dnes jsem s ní byla u její praktické - má probiotika (od minulého pátku), dietu, má pít minerálku.
Dnes jsem s ní byla doma, měla jen dietní jídla, přes den v pohodě a úderem 16h kroucení a bolest, teď je zase naložená ve vaně a tam ok, opět bolest okolo pupíku. Nemyslím si, že s vymýšlí. Dr říká, že to chce čas aby se vše srovnalo, proč je ale přes den v pohodě a bolest přichází navečer? Nemáte někdo zkušenost prosím? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
666
6.1.20 17:54

Nemůže mít z něčeho strach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
6.1.20 17:58
@Tojsemja3 píše:
Nemůže mít z něčeho strach?

to si nemyslím, měla 14 dní prázdniny, týden se mnou, týden s ex a z toho 4dny u jeho rodičů kam se moc těšila, i si mi stěžovala, že si to tam kvůli bolesti nemohla užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
6.1.20 18:09

Zkus se jí nějako nenápadně zeptat, jestli ji něco netrápí. V tomto věku se děti často obviňují z věcí za které nemohou, nebo nejsou tak závazně a už se tolik nesvěřují, začínají mít tajemstvi.Pak se to může právě projevit bolesti bříška a to zejména večer. Ale jestli nic nezjistiš a bude to pořád stejné, zašla bych znova za lékařskou a poprosila znovu o ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
6.1.20 18:38
@Tojsemja3 píše:
Zkus se jí nějako nenápadně zeptat, jestli ji něco netrápí. V tomto věku se děti často obviňují z věcí za které nemohou, nebo nejsou tak závazně a už se tolik nesvěřují, začínají mít tajemstvi.Pak se to může právě projevit bolesti bříška a to zejména večer. Ale jestli nic nezjistiš a bude to pořád stejné, zašla bych znova za lékařskou a poprosila znovu o ultrazvuk.

už jsem s ní o tom mluvila, nic jí netrápí, zkoušela jsem to vícekrát. Ona tyto potíže nikdy neměla, nebývá nemocná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat