Bolest břicha - údajně mi nic není

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 07:18
Bolest břicha - údajně mi nic není

Ahoj, radši anonymně, je to pro mě citlivé téma.
Můj problém je, že po sexu dostávám strašné křeče do břicha. Bolí to jakoby v podbřišku, ale bolest mi vystřeluje až do zad a do třísel, občas cítím bolest až dá se říct v konečníku :roll: Bolest trvá většinou tak půl hodiny až hodinu a pak to úplně přejde. Byla jsem s tím na gyndě už asi 7×, i jsem měnila gynekologa a všichni mi tvrdí že jsem úplně v pořádku. Jenomže poslední dobou chytám křeče i jen tak, ne jen po sexu. Třeba dneska v noci se mi to stalo taky a to jsem sex neměla. Ale bolelo mě už celé břicho, nejen podbřišek. Nebo při cvičení když zatínám břicho, mám bolesti taky. Poradíte mi prosím, kam se s tímhle mám objednat? A nemáte s tím někdo zkušenost? Jsem už fakt zoufalá :? Z.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tarjei
Závislačka 4082 příspěvků 06.01.17 07:26

Prvně bych zkusila brát hořčík…už máš děti? nebo mělas nějakou operaci břicha?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 07:27
@Tarjei píše:
Prvně bych zkusila brát hořčík…už máš děti? nebo mělas nějakou operaci břicha?

Ahoj, děti nemám a na operaci jsem nebyla. Hořčík by mohl zabrat? Z.

Tarjei
Závislačka 4082 příspěvků 06.01.17 07:30

A nemělas někdy nějaký zánětlivý onemocnění v břišní dutině? to by mohly být srůsty.
Pokud jsou ty křeče nedostatkem hořčíku, což může být, zabral by.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 07:36
@Tarjei píše:
A nemělas někdy nějaký zánětlivý onemocnění v břišní dutině? to by mohly být srůsty.
Pokud jsou ty křeče nedostatkem hořčíku, což může být, zabral by.

Trpím na kvasinky a párkrát jsem měla nějaký vaginální zánět. Ale na gyndě jsem byla před Vánocema a nic mi nezjistili. Z.

babyblue
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 06.01.17 07:39

Toto stejné si mi dělo a já se nenechala odradit a při operaci mi přišli na zánět pobřišnice, rozsáhlé srůsty, uzavřené vejcovody a endometriozu. Nechci strašit, ale pokud to bolí tak jak píšete, rozhodně to řešte!!! Taky se na mě všichni dívali jak na blázna a simulanta.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 07:41
@babyblue píše:
Toto stejné si mi dělo a já se nenechala odradit a při operaci mi přišli na zánět pobřišnice, rozsáhlé srůsty, uzavřené vejcovody a endometriozu. Nechci strašit, ale pokud to bolí tak jak píšete, rozhodně to řešte!!! Taky se na mě všichni dívali jak na blázna a simulanta.

To je strašný 8o řešit to určitě budu, fakt mám dost strach :? Z.

Tarjei
Závislačka 4082 příspěvků 06.01.17 07:42

Na ty srusty se da prijit minimalne diagnostickou laparoskopii. Nadelaj paseku a po zanetu muzou byt. Zkus ten horcik, nic tim nezkazis

Tarjei
Závislačka 4082 příspěvků 06.01.17 07:43

@babyblue zase bych ji tak nestresovala, takhle zhave to nebude.

babyblue
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 06.01.17 07:51

@Tarjei doktoři mě odbývali, že to mám od močáku atd. Měla jsem s tím velké problémy, proto nechci aby si někdo další kvůli nečinnosti lékařů musel projít tím čím já. Zakladatelce bych přála aby to byla nějaká prkotina, ale tady na emiminu ji nikdo diagnózu nestanoví

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 06.01.17 07:51

Zkus ten hořčík a pokud. nezabere, trvala bych na vyšetření. Opravdu tam. muzou byt srusty nebo neco. Nebo cysta. Antikoncepci beres?

blumen
Hvězda diskuse 41971 příspěvků 06.01.17 07:54
@Anonymní píše:
Ahoj, radši anonymně, je to pro mě citlivé téma.
Můj problém je, že po sexu dostávám strašné křeče do břicha. Bolí to jakoby v podbřišku, ale bolest mi vystřeluje až do zad a do třísel, občas cítím bolest až dá se říct v konečníku :roll: Bolest trvá většinou tak půl hodiny až hodinu a pak to úplně přejde. Byla jsem s tím na gyndě už asi 7×, i jsem měnila gynekologa a všichni mi tvrdí že jsem úplně v pořádku. Jenomže poslední dobou chytám křeče i jen tak, ne jen po sexu. Třeba dneska v noci se mi to stalo taky a to jsem sex neměla. Ale bolelo mě už celé břicho, nejen podbřišek. Nebo při cvičení když zatínám břicho, mám bolesti taky. Poradíte mi prosím, kam se s tímhle mám objednat? A nemáte s tím někdo zkušenost? Jsem už fakt zoufalá :? Z.

Resila bych to pres praktika, uktrazvuk celeho bricha, odbery krve vcetne hladiny horciku (i kdyz tam dle me problem nebude), kolonoskopie atd.

stinga
Závislačka 4180 příspěvků 6 inzerátů 06.01.17 07:54

Aniž bych četla reakce, hned mě napadlo, že je to endometrióza jak vyšitá a srůsty, to není žádné strašení @Tarjei
hořčík je v tomto případě k ničemu, chce to diagnostikovat a popř. operaci

blumen
Hvězda diskuse 41971 příspěvků 06.01.17 07:55
@stinga píše:
Aniž bych četla reakce, hned mě napadlo, že je to endometrióza jak vyšitá a srůsty, to není žádné strašení @Tarjei

Souhlas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 08:00
@MilijonDolar­Bejby píše:
Zkus ten hořčík a pokud. nezabere, trvala bych na vyšetření. Opravdu tam. muzou byt srusty nebo neco. Nebo cysta. Antikoncepci beres?

ano beru, ale na gyndě mi fakt nic nezjistili.

@stinga píše:

endometrioza snad ne, mám z toho strach, mám totiž strach z narkózy a z operace :? Z.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >