Bolest břicha, únava, bolest vaječníků a MS nikde

Anonymní
16.11.20 14:18

Bolest břicha, únava, bolest vaječníků a MS nikde

Ahoj, mám dotaz zda se Vám to někomu stalo. Na nějakou dobu jsem snažení úplně vypustila kvůli práci, stěhování atd. Po ovulaci jsme měla celkem bolest na vajecniku. Pak jsem cítila jako kdyby mne něco pichlo nebo jako tlak na čípku během dne několikrát a pak v klidu. Normálně mívám PMS a teď nic ani prsa. Meškám skoro 3 den. Pobolívá mně v podbřišku, mám tam tlak, občas mně poboliva pravý vaječník, záda ty také, mám bílý výtok a pocit že každou chvíli MS dostanu ale to už od včera. Test jsem si dělala včera ale zapomněla jsem na něj tak jsem na něj mrkla a byl tam duch ale hodně hodně slabej. Takže nejspíš ryska.. Cítím se jako by to každou chvilku mělo přijít. Nastydlá nejsem, ani svědění pálení nic. Také mívám častěji bolesti hlavy ale to usuzuji tomu počasí.. Máte některá zkušenost? Dr mně vezme až tak za týden. A další test si myslím je teď zbytečný.. Ptám se jen na zkušenosti. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
205
16.11.20 14:27

Naprosto stejné příznaky jsem měla také, opravdu naprosto totožné a jsem v 7tt :)

Já jsem měla spoustu starostí, MS nedorazila, měla jsem příznaky každý den, že dorazí a nic, tak jsem 5 dnů po meškání otestovala a dvě čárky, doktorka mě naštěstí objednala hned za tři dny…

Takže myslím, že je velká šance, že jsi v tom a gratuluju! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 14:56
@Bajina.P píše:
Naprosto stejné příznaky jsem měla také, opravdu naprosto totožné a jsem v 7tt :)

Já jsem měla spoustu starostí, MS nedorazila, měla jsem příznaky každý den, že dorazí a nic, tak jsem 5 dnů po meškání otestovala a dvě čárky, doktorka mě naštěstí objednala hned za tři dny…

Takže myslím, že je velká šance, že jsi v tom a gratuluju! :)

Ty jo.. Tak za prvé ti hrozně gratuluji :kytka:
Za druhé doufám a uvidíme jestli to tak opravdu bude :) Nebudu plasit jen jsem chtěla vědět zda už si tím někdo prošel. Tak dám vědět :)

• Citovat
  • Nahlásit
205
16.11.20 15:17
@Anonymní píše:
Ty jo.. Tak za prvé ti hrozně gratuluji :kytka:
Za druhé doufám a uvidíme jestli to tak opravdu bude :) Nebudu plasit jen jsem chtěla vědět zda už si tím někdo prošel. Tak dám vědět :)

Moc děkuju, já to měla opravdu jak přes kopírák jak to popisuješ ty… V klidu bych se ještě za pár dnů otestovala, držím palce! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17506
16.11.20 15:29

Udělej test třeba zítra. A k Dr bych za týden určitě nešla. Kdybys byla těhotná, tak je to brzy, a pokud nepřijde ms, tak bych s vyvolávací injekcí taky počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 16:23

@Bajina.P Tak děkuji moc :) Uvidíme třeba se to teď podařilo :)
Byla bych moc ráda. Jsem ráda že slyším že měl někdo stejný problém :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 16:24

@P4ja Nechci být jak splašená takže pokud se MS nedostaví zkusím ve středu :) moc dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 16:27

Hlavne co mně tedy zaskakuje je to že mi asi od pátku občas není dobře od žaludku. Mám nechuť k jídlu.. A často se mi po ránu navaluje. Dělám v pizzerii a fakt nemohu vystát jednu pizzu která mi tak zvedla kufr že ji nemohu ani krájet.

• Citovat
  • Nahlásit
17506
16.11.20 17:11
@Anonymní píše:
Hlavne co mně tedy zaskakuje je to že mi asi od pátku občas není dobře od žaludku. Mám nechuť k jídlu.. A často se mi po ránu navaluje. Dělám v pizzerii a fakt nemohu vystát jednu pizzu která mi tak zvedla kufr že ji nemohu ani krájet.

Kdybys opravdu byla v tom, tak budeš mít na testu dálnici. Nebo aspoň jasné čárky. To, co popisujes je sice příznak těhotenství. Ale souvisí s hladinou HCG, takže by jí test zachytil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
16.11.20 17:27

@P4ja To určitě ano, také si myslím. No uvidíme. Děkuji moc za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 10:33

Tak hlásím že stále nic pokud nedojde do pátku dělám test. Jelikož v pátek by mi měla končit..

• Citovat
  • Nahlásit
926
17.11.20 15:03

Naopak bych řekla, že doktor je zatím zcela zbytečný. Místo toho bych za dva tři dny znovu testovala a na test nezapomněla. Nějak moc nevím, jak se stane, že předpokládáte těhotenství, tak jdete udělat test a během těch 5 minut zapomenete, že ho děláte? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 18:14

@DeeDee.518 přijel mi kurýr s dárky :)
Potřebovala jsem je rychle ukrýt a nějak jsem s epak zakecala s přítelem :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 19:05

Nevíte náhodou jak vypadá ryska na testu? Nebo dělají se vůbec rysky? Myslím že něco takového by se stát nemělo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 15:21

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch které bolelo v podbříšku na úplném začátku těhotenství. Střídavě mě bolí oba vaječníky, bolí mě prsa a nemůžu se poslední dva dny zbavit pálení žáhy… MS má dorazit v sobotu. Vždycky mě před MS bolela jen jedna strana podbříška, máte někdo zkušenost? Že by to mohlo vyjít? :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama