Reklama

Bolest břicha v 5 týdnu nad pupkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daniela132
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 06.02.18 08:29
Bolest břicha v 5 týdnu nad pupkem

Dobrý den, holky chtěla jsem se zeptat dva dny mě bolí břicho nad pupkem chvilkama i pod, nevíte co to může být na gyndu jdu až za 9 dní a mám docela strach děkuju.
:nevim:

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10640 příspěvků 06.02.18 08:44

Zaludek? :think: Deloha rozhodne k pupku nedosahuje takhle brzy

andelka83
Neúnavná pisatelka 19597 příspěvků 06.02.18 08:48

Tipla bych něco zažívacího. Děloha takhle brzo je v oblasti stydké spony.

xjuklickova
Kelišová 5092 příspěvků 1 inzerát 06.02.18 08:52

Ja bych to videla na pankreatitidu, dvanácterníkový vred, nebo žlučníkové kameny v posunu ven.

Daniela132
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 06.02.18 08:54

Je to moje druhý těhu a tohle právě neznám.
Ale taky mě napadl žaludek, nebo žlučník jelikož mi po prvním porodu vzali žlučník, tak jsem myslela jestli to není ono.
Děkuju holky, já potřebovala asi jenom uklidnit o druhý jsme se snažili rok. :srdce: :)

beruska9
Extra třída :D 10640 příspěvků 06.02.18 08:56

Ja treba mela nekdy takhle brzy krece z alergicke reakce na neco…taky jsem se malem zblaznila strachy…ale aspon jsem se poucila, ze i kdyz je clovek tehotny, ne vsechno s tehotenstvim souvisi.

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 06.02.18 09:26

Mně takhle pobolíval žaludek snad celej první tt. Nezvracela jsem, ale nevolnost byla na denním pořádku.

netopyrek26
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 06.02.18 09:55

@Daniela132 Muze to byt zaludek nebo i streva. V tehotenstvi nepracuji tak rychle jako normalne a jak se to vevnitr vse zvetsuje tak to na ne tlaci. Ja to mam obcas taky.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.02.18 09:56

Žaludek? :think: nesnědla jsi třeba něco špatného?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >