Bolest břicha v 5 týdnu nad pupkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daniela132
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 06.02.18 08:29
Bolest břicha v 5 týdnu nad pupkem

Dobrý den, holky chtěla jsem se zeptat dva dny mě bolí břicho nad pupkem chvilkama i pod, nevíte co to může být na gyndu jdu až za 9 dní a mám docela strach děkuju.
:nevim:

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 06.02.18 08:44

Zaludek? :think: Deloha rozhodne k pupku nedosahuje takhle brzy

andelka83
Generální žvanilka 20178 příspěvků 06.02.18 08:48

Tipla bych něco zažívacího. Děloha takhle brzo je v oblasti stydké spony.

xjuklickova
Kelišová 5146 příspěvků 1 inzerát 06.02.18 08:52

Ja bych to videla na pankreatitidu, dvanácterníkový vred, nebo žlučníkové kameny v posunu ven.

Daniela132
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 06.02.18 08:54

Je to moje druhý těhu a tohle právě neznám.
Ale taky mě napadl žaludek, nebo žlučník jelikož mi po prvním porodu vzali žlučník, tak jsem myslela jestli to není ono.
Děkuju holky, já potřebovala asi jenom uklidnit o druhý jsme se snažili rok. :srdce: :)

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 06.02.18 08:56

Ja treba mela nekdy takhle brzy krece z alergicke reakce na neco…taky jsem se malem zblaznila strachy…ale aspon jsem se poucila, ze i kdyz je clovek tehotny, ne vsechno s tehotenstvim souvisi.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6611 příspěvků 06.02.18 09:26

Mně takhle pobolíval žaludek snad celej první tt. Nezvracela jsem, ale nevolnost byla na denním pořádku.

netopyrek26
Kecalka 499 příspěvků 06.02.18 09:55

@Daniela132 Muze to byt zaludek nebo i streva. V tehotenstvi nepracuji tak rychle jako normalne a jak se to vevnitr vse zvetsuje tak to na ne tlaci. Ja to mam obcas taky.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 06.02.18 09:56

Žaludek? :think: nesnědla jsi třeba něco špatného?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >