Bolest břicha v těhotenství 25tt

110
20.3.21 11:00

Bolest břicha v těhotenství 25tt

Ahoj. Na začátek bych podotkla, že jsem 25.tt.
Už tak týden mě bolí břicho, ze začátku to bylo jen chvílema, myslela jsem si, že je to tím, jak tahám roční dceru. Ale teď už je to pořád, ve dne, v noci, ať jsem v klidu nebo ne, ať jim nebo nejim. Na gynekologii bylo všechno v pořádku, tam jsem byla minulý týden ve středu. Včera jsem byla u své obvoďačky, na ultrazvuku vše v pořádku-ledviny, játra, žlučník, žaludek.. v moci jsem měla trochu bílkovin a leukocytu, v krvi nic nezjistili, crp 12, takže na zánět to taky nevypadá. Ale už jsem z toho fskt hotová, je to hrozná bolest, kolem pupku a výš. V noci se budim bolesti, několikrát za den už i bolesti brecim. Na stolici chodím, ale cítím, že to není úplně to, co bych potřebovala dostat ven, taky cítím, že bych kolikrát potřebovala odkrknout nebo mam pocit na zvracení. Teploty nemám. Nevim úplně jestli to má souvislost s těhotenstvím, ale zkouším psát sem. Třeba jste měl někdo podobné nepříjemnosti a budete vědět, co pomůže nebo co to může být. Předem vám všem děkuju za odpovědi a zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62
20.3.21 11:15

Napadlo mě dát si teplou koupel nebo teplý obklad na břicho mohlo by to pomocí ale nejsem si tím jistá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
20.3.21 11:38

Taky mě napadá nějaký teplý obklad, nebo si pořídit takovou tu vlněnou vestu - suché teplo pomáhá ulevovat od podobných bolestí.
Když jsi takhle vyloučila problémy „vevnitř“, tak bych zkusila kontaktovat ještě fyzio, aby se podíval na záda a případně svalstvo v okolí pupku.
Ono s tím vyprazdňováním to kolem toho 25tt začíná být takové všelijaké… tam by možná pomohlo víc vlákniny. Dítě zase může utlačovat žaludek, tak proto ty problémy s krkáním a nevolností.
Rozhodně bych asi na tvém místě přestala tahat starší dítě. Mi to doktor taky doporučil, pokud mně to břicho začne bolet, nemám už se moc namáhat. Je to k prdu a jako docela dobře nechápu, jak to mám dělat, když jsem doma sama a potřebuju starší přebalit, nebo usadit do židličky a podobně, ale tak snažím se. K tomu jsem začala valit hořčík a ten mi na to docela pomáhá.
Těžko říct, jestli je to u tebe těhotenstvím, normální to rozhodně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
20.3.21 20:43

Oblast kolem pupku mě bolela cca od 4 - 5.m, bolelo to dost, někdy to bylo jen nepříjemné. Mně vlastně bricho bolelo skoro celé těhotenství. Poslední cca 3 měsíce jsem chodila v předklonu. Různě to tahalo, pichalo, bolelo. :nevim: Nic mi nebylo, jen to natahování různých vazů bylo bolestivé :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
20.3.21 21:06

@Pavla1231 Určitě zkusím, za to nic nedám, děkuju 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
20.3.21 21:06

@LilyJane Vidíš, to mě ani nenapadlo, hned v pondělí zavolám na fyzio tady u nás, třeba můj problém vyřeší, děkuju 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
20.3.21 23:55

@Jana84667
Neděkuj te ráda poradím :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
21.3.21 08:10

@Jana84667 Držím palce aby něco pomohlo ulevit :) Přece jenom do porodu je to ještě daleko, než aby ses takhle trápila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat