Bolest břicha v těhotenství + pocity na omdlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 19:27
Bolest bricha v těhotenství + pocity na omdlení

Ahojte, mam takovy dotaz. Dneska jsem jela za kamaradkou ale uz v aute me zacalo silene bolet bricho a strilelo to az do zad. Cela jsem se z toho az orosila, kdyz jsem vystoupila z auta a sla si natankovat. Bolest trochu ustala ale zamotala semi hlava a zacalo mi piskat v uších, bylo mi na odpadnutí. Po tom co jsem si sedla to ustálo i bolest. Ke kamaradce jsem nejela a otočila jsem to raci domu. Malý se pořád hýbe a je ok. Jsem 22 tt - Nekrvacim, jsem jen zas nějaká unavená. Piju pořád a horko mi nebylo. Mám si zajit k doktorovi nrbo je to normální? Dekuji

Reakce:
sediza
Závislačka 2585 příspěvků 10.07.19 19:54

Zajděte si k lékaři-gynekologovi. Ať Vám změří tlak a popiste mu své potíže.

Kiminkkka
Kecalka 431 příspěvků 10.07.19 20:01

U mě tohle bylo třeba uplně normální.. teda měla jsem to kolem 15tt - hrozné bolesti bederní páteře až se mi podlamovali nohy a střílelo mi to do kyčle. Na omdlení mi bylo první tři měsíce pořád a taky jsem jenom spala a to opravdu doslova a do písmene - byla jsem vzhůru snad jen 5 hodin z celého dne. Mívám slabší tlak, ale u dr mi na to nic neřekli, u mě bylo vše ok.
Ale určitě si zajdi k doktorovi, to že u mě bylo vše ok neznamená, že tobě taky nic není ;) Držím palce, ať je vše ok :palec:

vbu
Kecalka 113 příspěvků 10.07.19 20:05

Ja bych z tohoto stavu mela respekt a sjela mozna na kontrolu do porodnice, nebo sehnala nekde tlakomer. Bala bych se preeklampsie. Nechci strasit, ale zrovna mi neprijde ok silena bolest bricha a piskani v usich. Nebo jestli nema aspon nekdo v okoli blizkeho tlakomer a zmerit tlak.

Kiminkkka
Kecalka 431 příspěvků 10.07.19 20:39

@vbu to už radši ať jede zrovna k Dr/pohotovost.. když si změří tlak tak s tím stejně nic neudělá ať už bude vysoký/nízký/normální :wink:

Elath
Kecalka 295 příspěvků 10.07.19 20:45

Urcite k doktorovi. Radsi at vylouci neco vazneho (v horsim pripade podchyti) nez neco zanedbat. Ale preju vam at je to jen nejaka blbost, a vse je v poradku. On i skriply nerv umi udelat takovou paseku, ze je cloveku na umreni.

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 10.07.19 22:21

Řekla bych že nízký tlak taky jsme to tak měla pila jsme 2 kafé denně a bylo to celkem dobré

Váš příspěvek
Reklama