Bolest břicha v těhotenství při chůzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZoufalkaJ
Stálice 56 příspěvků 26.02.19 09:47
Bolest břicha v těhotenství při chůzi

Ahoj holky, prosím Vás bolelo Vás břicho v těhotenství při chůzi až tak, že jste se musely zastavit a prodýchat zhluboka do břicha a pak Vás to přestalo bolet? Na chvilku teda než zas pokračujete v chůzi.
Mě to začne bolet v tříslech a pak se ta bolest až bych to nazvala křečí rozleze po celém břiše.
Jsem na začátku 23tt, myslím si že to bude zvětšováním dělohy, ale radši bych slyšela, že v tom nejsem sama ;) děkuju

Reakce:
vannilka
Stálice 94 příspěvků 26.02.19 09:54

@ZoufalkaJ Měla jsem také bolesti. Roztahovani a pak miminko těžké. Takové tahnuti, těžkosti. Občas něco pichlo. Zkusit těhotensky pas- trochu pomohl. Spíš odpocivej :rose: A zkusit ten hořčík.

ZoufalkaJ
Stálice 56 příspěvků 26.02.19 09:56

@vannilka Tak pás mě ani nenapadl, moc děkuji za radu :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9451 příspěvků 26.02.19 10:23

Jojo, mám to tak často, jsem 28tt už pár týdnů mě to trápí. Jsou dny kdy můžu běžet za synem na kole, a jsou dny kdy mě bricho tvrdne a táhne i když si na 5 minut stoupnu, abych uklidila kuchyň. Zrovna včera sem vytřela a zbytek dne toho litovala, protože sem nemohla ani vzprimene chodit jak to bolelo :zed:

ZoufalkaJ
Stálice 56 příspěvků 26.02.19 10:26

@Kriss Tina Až tak jo? No tak to by mě úplně vyděsilo. 8o

Echt Kelišová 9451 příspěvků 26.02.19 10:32

@ZoufalkaJ já už čekám druhé tak vím co je ještě normální a co už je špatně, hlavní je, že to musí v klidu, v leže třeba, povolit, beru magnezko, tak když to bolí hodně zvýším si dávku, když si chci ulevit okamžitě tak si dám horkou sprchu. A taky se teda uklidňuju tim, že i když to bolí tak pořád cítím stejně pohyby :)

ZoufalkaJ
Stálice 56 příspěvků 26.02.19 11:05

@Kriss Tina No a já právě čekám své první a tak šílím z každého píchnutí :) ale teď jsem si říkala že to bude tou dělohou :) já jsem celkově taková drobná, tak jsem taková dost citlivá :D Aj pohyby mimika jsem cítila už 16tt.
Tak moc děkuju a přeji pohodové těhotenství a hlavně porod :) ať jste v pořádku

Káťa Vlček
Nováček 2 příspěvky 26.02.19 11:36

@Kriss Tina souhlasím s tebou a beru to tak, že když to v klidu přestává, je vše v pořádku. Jsem ve 23 TT a občas mě břicho tahá když jdu rychleji, ani nemusím běžet. Myslim, že to je jen znamení „zpomal“. Taky když ležím rovně na zádech a kychnu nebo zakaslu, chytí mě třísla. Už jsem se naučila to provádět uvolněná a v klubíčku :relaxed:. Občas piju magnézii. Víc zkušeností nemám, je to moje první… Přeju hodně štěstí!

Echt Kelišová 9451 příspěvků 26.02.19 11:39

@Káťa Vlček magnezie je k ničemu, kup si tabletky v lékárně, jsou volně prodejné :) s tím kýcháním to mám stejně, když cítím že to na mě jde tak se krčím do klubíčka, jinak mě v tu chvíli tak děsně bodne v břiše že se až leknu jestli miminku nemůžu ublížit (nemůžu, ale i tak to není příjemné) :D

Váš příspěvek
Reklama