Bolest břicha víš nad pupíkem

5
15.9.21 20:40

Bolest břicha výš nad pupíkem

Zdravím mám menší problém a chci se zeptat jestli o tom někdo něco neví abych nelezla hned k doktorovi..:) včera jsem cvičila břicho ale dneska mě bolelo břicho na místě víc nad pupíkem jakoby skoro pod žebrama, před dnešním cvičením mě tam ošklivě píchlo ale necvičila sem břicho, pak mě to znova píchlo když jsem se nadklonila nad vanu. Od rána mám menší stres kvůli pohovoru a jiným okolnostem, bolí mě to i když ležím na břiše. Okolo 7 jsem jedla večeři a do teď mi tam jakoby kručí ale tohle mám častěji.. má někdo zkušenost nebo mi poradí:)? Můžu mít třeba natažený svaly? Nebo něco takového? Nechci aby mě měl doktor za blázna ;) děkuji za každou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26672
15.9.21 20:55
@Nikijeh píše:
Zdravím mám menší problém a chci se zeptat jestli o tom někdo něco neví abych nelezla hned k doktorovi..:) včera jsem cvičila břicho ale dneska mě bolelo břicho na místě víc nad pupíkem jakoby skoro pod žebrama, před dnešním cvičením mě tam ošklivě píchlo ale necvičila sem břicho, pak mě to znova píchlo když jsem se nadklonila nad vanu. Od rána mám menší stres kvůli pohovoru a jiným okolnostem, bolí mě to i když ležím na břiše. Okolo 7 jsem jedla večeři a do teď mi tam jakoby kručí ale tohle mám častěji.. má někdo zkušenost nebo mi poradí:)? Můžu mít třeba natažený svaly? Nebo něco takového? Nechci aby mě měl doktor za blázna ;) děkuji za každou odpověď.

tak ty jsi včera cvičila břicho - zřejmě poprvé, natáhla sis nějaký sval a zítra s tím chceš běžet k doktorovif? jako fakt to myslíš vážně?
asi doktora potřebuješ, ale takového, který léčí hypochondrii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.9.21 20:57

@stinga nee cvičím dost dlouho a tohle se mi stalo poprvé ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26672
15.9.21 21:02
@Nikijeh píše:
@stinga nee cvičím dost dlouho a tohle se mi stalo poprvé ;)

oki, ale opravdu to není na to, abys zítra letěla k lékaři, pár dní necvič, počkej, až přejde stres a teprve, kdyby bolest neustávala, tak zajdi - anebo kdybys zvracela nebo prostě se to hodně zhoršilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.9.21 21:04

@stinga jasný děkuju moc:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
15.9.21 21:05

@stinga
Normálně se ptá, nemusíš reagovat.
Mě poslední dobou přijde, že některé tady sedíte a čekáte co kdo napíš, jen abyste si zasadily.
Víceméně stále stejné uživatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
15.9.21 21:07
@Nikijeh píše:

Můžeš mít neklid v žaludku nebo počínající vřed pokud jsi v dlouhodobém stresu. Kup si v lékárně omeprazol. Když by Tě to nepřešlo, je možné, že máš skříply interkostální (mezižeberní) nerv. Tam je pak vhodná rehabilitace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.9.21 21:09

@Pajik 76 děkuju moc za radu jste hodná:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
15.9.21 21:18

@stinga si asi myslí, že když má na profilovce pitbula, tak že si může vyskakovat ;) ;) :lol: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26672
15.9.21 21:39
@Krista 1 píše:
@stinga si asi myslí, že když má na profilovce pitbula, tak že si může vyskakovat ;) ;) :lol: :pankac:

to není pitbul, to je lední medvěd :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
15.9.21 21:55

@stinga
Máš bod :lol:
Dokážeš být hnusná, ale i vtipná, asi budeš fajn baba.
Jen to tady těm „občasným“ tak nenadavej mazáku :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat