Bolest břicha z hladu, ale bez chuti k jídlu

23
26.12.19 17:19

Bolest břicha z hladu ale bez chuti k jídlu.

Ahoj holky, nějak týden mě trápí bolest břicha. Vždy po jídle je mi zle ale nezvracím, po chvíli cítím že mám hlad ale na jídlo chuť nemám, ani nevím jak to popsat. Myslíte že by to mohl být příznak vředů? K doktorce se minimálně do 2.1. nedostanu. Tak se chci zeptat jestli s tím nemá někdo zkušenost. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
592
26.12.19 18:17

Bolest kde? Břicho dole, nebo spíš kolem žaludku? Objevuje se bezprostředně po jídle nebo až později? Jiné symptomy - stolice, únava, atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20752
26.12.19 18:56

@Miminko9 vředy zrovna asi ne, nejpravděpodobnější je psychická příčina, možná dráždivý trakčník

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.12.19 19:29

@anahry spíš jen žaludek, hned po jídle na zvracení, jako bych byla přejedená a cca půl hodiny po, taky žaludek a pocit hladu. Unavená jsem tak nějak normálně, asi nic hrozného, stolice takhle jinak vše tak jak být má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.12.19 19:30

@stinga to mě nenapadlo, nějak to neznám. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
26.12.19 20:36

Ja to mela v tehotenstvi a pri kojeni, prislo mi to jako nejaky druh nevolnosti, castecne hypoglykemie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.12.19 21:01

@tini no mě teď skončili měsíčky, takže těhotenství je málo pravděpodobné. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
26.12.19 21:10

@Miminko9 Zkus na čas vyřadit nadýmavé potraviny, cibuli, česnek, čerstvé pečivo, citrusy, rajčata. Jez častěji po menších porcích. Ideálně lehká jídla. Pij heřmánkový čaj a v lékárně si kup gaviscon. Pokud se to zlepší, může to být reflux.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.12.19 21:12

@anahry děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19649
26.12.19 22:35

Žaludeční nebo dvanácterníkové vředy, možná zánět žaludeční sliznice. Ta hladová bolest je pro ně vcelku typická. Zajdi co nejdřív k lékaři, sama můžeš dočasně používat léky na snížení kyselosti žaludku, výborně funguje heřmánkový čaj. A je potřeba jíst hodně často, ale malé porce. Ideálně ukusovat celý den rohlík. Vynech sycené nápoje a cokoliv studeného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.12.19 22:42

@Janli taky děkuji, zajdu k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6656
26.12.19 22:54

Já tohle měla z nervů. Měla jsem hlad, ale naprosto žádnou chuť k jídlu, jen při představě, že dám sousto do pusy, se mi chtělo zvracet. Já jsem ale věděla, že jsem vynervovaná, psychika je sviňa. Jedla jsem jen mini porce, snažila jsem se uklidnit, za pár dnů to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.12.19 23:55

@IvaB No jo, jenže mě je na zvracení až potom co se najim. Nebo hned co se vzbudim to jsem zapomněla zmínit, nevím jestli to patří k tomu. Žaludek mě pak bolí z hladu, ale chuť k jídlu nemám a třeba hodinku po jídle už se i najim, to dostánu chuť. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat