Bolest břicha ze stresu v těhotenství

Anonymní
16.1.20 08:02

Bolest břicha ze stresu v těhu

Ahoj holky,

poslední dobou mě často pobolívá v podobřišku, když se rozčílím, když mám stres. Jsem v 5. měsíci těhu. Nejsem žádná extra cíťa, jde o běžné denní věci co se řeší, nic velkého neřeším a ni bych se hodně rozrušit nechtěla, resp. zakázala jsem si to.
K Mudr. jdu v pondělí. Zajímá mě jestli jste se s tím někerá setkala a jestli to nemůže nějak ohrozit miminko.

Děkuju! :)
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.1.20 08:06

Ano zažila, stres mi rozjel tvrdnuti bricha, poslicky, předčasné otevírání a pak uz stacil jeden velký stres a porid zacal o 7 tydnu driv. Davej si na to pozor, nestojí to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
1195
16.1.20 08:17

Taky to mám. V prvním těhu všechno dobrý. A ve druhym mě bolí břicho snad ze všeho. Musim si pak vždycky na chvíli lehnout. Beru 2× denně magnesium. Ale čípek se nezkracuje. Po zdravotní stránce je vše v pořádku. Tak hodně odpočícej a na kontrole to řekni doktorce ať to zkontroluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 08:34

Holky, mám asi blbou otázku, ale jak se to tvrdnutí pozná? Vyloženě cítíte, že ztvrdlo?

Díky. :kytka:

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
1195
16.1.20 08:43
@Anonymní píše:
Holky, mám asi blbou otázku, ale jak se to tvrdnutí pozná? Vyloženě cítíte, že ztvrdlo?

Zakl.

Cítim takové pnutí a břicho je tvrdé na dotek. Ale mně třeba netvrdne celé. Nejčastěji okolo pupíku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12015
16.1.20 09:43
@Anonymní píše:

Zakl.

Přesně tak, břicho tvrdý jak šutr i na dotek napnutý jako přetlakovaný balón.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama