Bolest břicha, zkrácený čípek a nálevka v 30. týdnu těhotenství

13.3.17 11:27

Bolest břicha, zkrácený čípek a nálevka v 30.tt

Ahoj holky, :kytka:
Od soboty ležím na porodním kvůli bolestem. Jsem konec 30 tt. 2× za den kapačky magnezia. Můj dotaz.. čípek zkrácený na 32mm s nálevkou 9mm/ml…?? Nikdy jsem pojem nálevka na čípku neslyšela, můžete mi to prosím vysvětlit? ???? Dále stěr z pochvy brali v sobotu, výsledky cca za 3 dny.. také nevím po čem pátrají.. vizita je tak rychlá, že se člověk nestihne na nic zeptat. CRP 25. Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9259
13.3.17 11:33

Zkušenost nemám, ale na Tvém místě požádám ošetřujícího lékaře o vysvětlení a zodpovězení dotazů. Normálně bych požádala sestru, ze s nim chci mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
13.3.17 11:35

Řeknu jenom k té nálevce. Je to z vnitřní strany čípku, udělá se tam takovej jakoby trojúhelník nebo jak to říct, otevíráš se prostě zevnitř. Měla jsem to u prvního těhotenství, dopadlo to vyvoláním, čípek jsem měla ještě kratší. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
13.3.17 11:45

Stěr byli asi kvůli streptokokům pokud budeš rodit normálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
13.3.17 11:46

Ten stěr bude na Streptokoka, dělá se vždycky ke konci těhotenství. Tobě ho dělali teď kdyby došlo k předčasnému porodu aby nemuseli podávat antibiotika preventivně, ale jen v případě pozitivity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
13.3.17 17:21

A CRP 25 mi přijde jako docela vysoká hodnota, nebo rozhodně ne v normě, takže máš možná v těle nějakou infekci, ale možná se pletu a někdo mě opraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 17:40

@Clabitic ano právě doktoři také říkali, že bude něco špatně. Ale cítím se zdravě. Výtok apod. nemám. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
13.3.17 17:43

@Clabitic jestli měla třeba lehkou chřipku může bát crp z toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 18:27

@ka2ka vůbec nic.. cítila jsem se skvěle 8o

• Nahlásit