Bolest břicha a zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terýsek 2
Povídálka 35 příspěvků 19.02.11 15:30
bolest břicha zpožděná mesntruace

Zdravím, jsem tu nováček, potřebovala bych poradit. Snažíme se s manželem 3/4 roku o mimi, zpozdila se mi menstruace,měla přijít 14.2.Toho 14. kdy měla přijít,jsem měla bolest břicha jako když bych to měla dostat, ale nic nepřišlo. Žádné krácení, jen mám pořád bolest břicha, test jsem si ještě nedělala, bojím se, že zas bude negativní, jako ty předešlé. Vím, že někdo se snaží mnohem déle.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Niky7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.11 15:36

Ahoj určitě si udělej test. Těhotná být můžeš a nemusíš. Mě také bolelo břicho jako při ms a těhotná jsem. Dá se to brát i jako příznak těhu. Udělej testík a dej vědět :palec: Držím palce!

EvaG
Extra třída :D 10809 příspěvků 19.02.11 15:40

Také bych si udělala test, pokud jsi těhotná tak to je dnes 5.den vynechané ms a tam už by ti to měl ukázat test na 90%, jen né prosím takový ten tipu mamatest, raději si přplat, poslední dobou je tu plno diskuzí zda je falešný atd. Nejlépe si ho udělat ale až zítra ráno, kdy ta hodnota je nejvyšší. Nebo se porad v lékarně, podle citlivosti testu, jen ne mamatest. zbytečně vyhozené peníze.

Budeme sržet pěstičky.Dej potom vědět.

Terýsek 2
Povídálka 35 příspěvků 19.02.11 15:42

Díky zkusím, to by už mělo být na testu vidět. Ale při mé smůle tam zas bude jen jedna čárka. Čusík.

Terýsek 2
Povídálka 35 příspěvků 19.02.11 15:44

Vidíte, já vždycky zkoušela mamatest a podobné, lékarnice tvrdila, že jsou spolehlivé. Tak musím vydržet do pondělka, doma mám jen ten mamatest. Děkuji za podporu, bodne.

EvaG
Extra třída :D 10809 příspěvků 19.02.11 15:45

Držíme pšstičky, uvidíš, potom dej vědět. :mavam:

Terýsek 2
Povídálka 35 příspěvků 19.02.11 15:46

Dám. Ještě jednou díkas.

EvaG
Extra třída :D 10809 příspěvků 19.02.11 15:47
Terýsek 2 píše:
Vidíte, já vždycky zkoušela mamatest a podobné, lékarnice tvrdila, že jsou spolehlivé. Tak musím vydržet do pondělka, doma mám jen ten mamatest. Děkuji za podporu, bodne.

Lékárnice mlže tvrdit co chce, podívej se tady na různé diskuze a uvidíš jak jsou spolehlivé...... Mě osobně to vždy z toho balené ukázal jen jeden a to ještě, že by se o tom dalo diskutovat… Ale nemusí to být tvůj případ. Mě to ukázal 4.den vynechané ms sice tence ale byla tám, poto´m jsem si to chtěla ověřit tím druhým a ono nic. ted jsem ve 23.tt.

soldi
Neúnavná pisatelka 17292 příspěvků 19.02.11 15:48

mamatest je uplne najspolahlivejsi test zo vsetkych, ukazuje falosne len ked sa prilis dlho namaca (dlhsie ako tri sekundy)

mne ukazal krasnu ciarku uz 9 dni po ovulacii a predtym bol vzdy biely, staci citat navod :roll:

a ak si skutocne uz 18dpo, tak Ti musi ukazat hocijaky test hociked.
ale je mozne, ze Ti len meskala ovulacia, tym padom sa posunul cely cyklus.

EvaG
Extra třída :D 10809 příspěvků 19.02.11 15:50

záleží jak komu, asi. Kamošce to ukázal v pohodě, 4.den před ms, já si jej dělala 4.den po vynechané a bylo to divný tak mě ho dělala i ona a nevyšel jí. Já měla nizkou hodnotu tak to možná bylo tím.....

soldi
Neúnavná pisatelka 17292 příspěvků 19.02.11 15:52
EvaG píše:
záleží jak komu, asi. Kamošce to ukázal v pohodě, 4.den před ms, já si jej dělala 4.den po vynechané a bylo to divný tak mě ho dělala i ona a nevyšel jí. Já měla nizkou hodnotu tak to možná bylo tím.....

ono to zalezi od toho, kedy bola ovulacia, pokial nevies presny ked, kedy bola, tak tazko hodnotit citlivost testu.

EvaG
Extra třída :D 10809 příspěvků 19.02.11 15:58
soldi píše:
EvaG píše:
ono to zalezi od toho, kedy bola ovulacia, pokial nevies presny ked, kedy bola, tak tazko hodnotit citlivost testu.

Já mám normální délku cyklu a i normálně ovulaci. Je zajímavé, že v tom balení, když jsem je dělala normálně 10.den vynechané ms jeden to ukázal nadherně a druhý tam házel ducha a byli dělaný stejně. Já osobně s nimi spokojená nejsem a to mi nikdo nevyvrátí. Každá máme jiné zkušenosti.

Jaja027
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 19.02.11 15:59

I mně mamatest ukázal // 3 před tím, než mi měla přijít menstruace. Pokud už ho máš doma, tak ho klidně zkus hned, 5 dní po očekávané ms už by Ti to mohl ukázat i večer. :palec:Přeju Ti, ať tam máš // dálnice :hug:

Terýsek 2
Povídálka 35 příspěvků 19.02.11 16:10

Dálnice to je super pojmenování. Počkám do rána a zkusím ráno mamatestík. A jak jste to měli vy? Jak dlouho jste čekali na sviště? Dnes když kolem vidím, jak maminky mají problém otěhotnět. Dřív byla jiná doba, šlo to jak po másle. :lol:

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 19.02.11 17:08
Terýsek 2 píše:
Dálnice to je super pojmenování. Počkám do rána a zkusím ráno mamatestík. A jak jste to měli vy? Jak dlouho jste čekali na sviště? Dnes když kolem vidím, jak maminky mají problém otěhotnět. Dřív byla jiná doba, šlo to jak po másle. :lol:

Ahojky, tak my jsme se snazili pul roku.. a az po pul roce, kdy jsem prestavala resit deprese a zklamani, tak jsem se najednou zacala citit nejak jinak, mela jsem tri dny zpozdeni, a mirne bolesti..
Udelala jsem si hned druhy den test - Mamatest 10 - a hned //, pro jistotu druhy rano // - takze se konecne zadarilo…
Mimochodem, tobe drzim palce… :wink: :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama