Bolest bříška na pravé straně ve 20tt

50
20.11.19 14:18

Bolest bříška na pravé straně ve 20tt. :)

Maminky už od včerejšího večera mě bolí na pravé straně bříška, když vstanu, sedím, jdu na WC. Vyloženě v tříslech to není, tak si nemyslím, že by to byl slepák :nevim: má někdo podobnou zkušenost? Jinak jsem 19+6tt. Může to být roztahování dělohy? Dnes celý den jen odpočívám a spím raději…
Děkuji

Příspěvek upraven 20.11.19 v 14:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4797
20.11.19 14:22

@Satiaa Pokud te bolí břicho, zajdi k dr pro tvuj klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
20.11.19 14:25

@Annabela11 jdu v pátek právě na kontrolu, ale pokud to nepřestane. Půjdu zítra ráno. Dneska na gynekologii ani nejsou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 15:03

Myslím, že to bude roztahující se děloha (vazy). Mě takhle bolelo několik dní v kuse na určitých místech břicha, hlavně teda v okolí pupku. Můj doktor mi vždycky řekne, že tohle všechno je normální a k těhotenství patří. Ale pro klid si na kontrolu zajdi. Pak dej příp. vědět :-)

• Nahlásit
  • Citovat
164
20.11.19 15:16

Já jsem 19+3 a už asi týden mě bolí břicho i podbříšek, někdy si příjdu jako kdybych dělala sklapovačky, občas mě bolí jako pravý vaječník a jde to až do boku, beru magnesium a to mi dost pomáhá, zítra jdu k doktorovi a zeptám se ho na to, ale asi bych fakt řekla že je to roztahováním dělohy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
21.11.19 08:12
@Anonymní píše:
Myslím, že to bude roztahující se děloha (vazy). Mě takhle bolelo několik dní v kuse na určitých místech břicha, hlavně teda v okolí pupku. Můj doktor mi vždycky řekne, že tohle všechno je normální a k těhotenství patří. Ale pro klid si na kontrolu zajdi. Pak dej příp. vědět :-)

No ono to pak k večeru přešlo, já jsem celý včerejší den téměř prospala :) ale teda mazec no, na jednu stránku je to opravdu krásné období, jak ho cítíš, že se tam vrti, ale tohle je ta méně příjemná :D. Zítra jdu na kontrolu, tak dám vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
21.11.19 08:17

@Reny28
No mě právě bolelo bříško i 14dni zpátky cca, ale tak nějak normálně celý podbřišek jako při MS a to se děloha roztahuje byla jsem u dr a vše v pořádku :slight_smile:. Tak myslím, že u mě to jen pokračuje a u tebe taky :). Mě to bolí na tom samém místě jak popisuješ taky jakoby na boku, já se zalekla spise toho slepáku. :roll: Ale myslím, že je to dobrý :blush:
Dej pak vědet co ti řekla dr. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
21.11.19 09:11

@Satiaa tak doktor říkal, že je vše v pořádku, že roztahování dělohy bolí, ale samozřejmě to nemůžou být velké bolesti, mám na to brát magnesium, říkala jsem že mě bolí občas i podbříšek, což je taky normální, ale pro jistotu mi vzal moč na kultivaci, kdybych náhodou měla bezpříznakový zánět močových cest, ale já mám rizikové těhu, takže u mě radši kontroluje vše, aby to bylo ok:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
22.11.19 12:41

@Reny28
Jee tak to jsem ráda, že jste v pořádku :srdce: jo ono ta děloha trochu pobolívá nu, já myslím, že špatné jsou vyloženě křeče a krvácení. Hlavně, že jste v pohodě za chvilinku budete v polovině a už bude jenom všechno dobrý. :kissing_heart:
my taky roztahuje se děloha a navíc si bobek našel nové místečko, kde je mu pravděpodobně velmi dobře :D a to je na te pravé straně i dneska tam byl a viděla jsem dnes dokonce i kuličky :heartpulse: Takže budeme mít chlapečka, moc se tešíme :heartpulse: :blush: A ty už alespoň přibližně víš? Nebo počkáš na velký UZ? :heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
22.11.19 13:35

@Satiaa já čekám taky kluka, už mi to potvrdili tři doktoři:blush:co si píšu s holkama, které mají termín porodu v dubnu, tak zatím všechny čekáme kluky:grin:v tom těhu holt musíme něco vydržet, mě zas dnes bolí levý bok a i podbříšek a to sem si myslela že budu mít klid, příští týden jdu na velký ultrazvuk, tak čekám že malý bude mít tak půl kila podle toho jak mě to vše bolí a rychle se zvětšuje:joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
22.11.19 18:36

@Reny28
Jeee fakt :srdce: tak to je super :blush:a jméno už máte? My se zatím nemůžeme shodnout :rofl: :heart: no já mám termín 10.dubna. To je tento rok takové zvláštní, že všechny budeme mít chlapečky a tak je potřeba doplnit tu mužskou populaci o gentlemany.:heart: Taky jdu příští týden na druhy screening právě :blush:. Tak jsem zvědavá, on se hlavně pořád vrti, takže si taky hodně užívám, ale zatím mě šetří ještě :joy: mě dneska taky bolí levy bok.. No a prý můžou bolet i oba najednou, to bude teprve sranda… :roll: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
22.11.19 19:39

@Satiaa jsme skoro stejně těhotné, takže máme to roztahování dělohy nastejno :joy:Já mám termín 12.dubna, doktor minule říkal, že malý vypadá o trošku větší, tak sem zvědavá co nám řeknou příští týden na tom velkém ultrazvuku:blush:Jméno ještě nemáme vybrané, začneme řešit až v lednu asi. Já mám placentu na přední stěně, tak ho moc necítím, teprve včera jsem měla větší kopanečky. Trpíš taky občasnou bolestí žaludku? Dneska mě docela bral, asi jak se to vše zvětšuje, tak už děloha na něj trošku tlačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
22.11.19 20:00

@Reny28
To teda o týden necelý no :blush: to máme, že jo. Nooo ani nemluv, auuu.. :joy: ale některé maminky o tom prý vůbec neví :person_shrugging_tone2: jim zavidim :joy: :pray_tone1:no tak dej pak vědět u nás váha odpovídá dneska 338g:blush:. Jo my taky ještě nevíme absolutně…asi to taky necháme na později :grin: ahaa tak to mě bobek fakt zatím hodně šetří jako mele se sebou hodně a často, ale ty kopanečky jsou zatím fakt úplně malinko citit, jako kdyby mi někdo z druhé strany jemně klepal na bříško :heartpulse:. Taky si to užiješ neboj:blush: Ty jo zatím ne, ale méně jim, mám trochu nechutenství zase :person_shrugging_tone2: tak nevím..ale taky mě to čeká mě spíše tlačí prdiky:rofl: :pray_tone1: a nejde to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
22.11.19 20:08

@Satiaa já kvůli zažívání piju každý den sklenici kysaného podmáslí a jím hodně ovoce a docela to pomáhá, ale i tak než jdu na velkou tak mám křeče. Já nechutenství teda nemám:grin:jím docela dost, takže se mi vždy žaludek hrozně nafoukne:grin:ale mám nahoře tři kila takže dobrý na to že jím hodně a jsem doma, takže se pořád válím:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
23.11.19 08:22

@Reny28
Aha tak to já nepiju podmáslí, spíše jím tak i to ovoce.. I dvakrát večeřím, stále hlad :joy: :pray_tone1:ja jsem to nechutenství měla naštěstí jen při té bolesti bříška, ale jak se říká, že máš v tehu šílené chutě, tak ja nevím, ale u mě se to zatím moc neprojevilo:joy:. Já zatím teda 5kg a taky jsem jen doma a válím se, tak jsem ráda. :smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama