Bolest bříška po jídle

6
23.4.20 11:28

Bolest bříška po jídle

Ahoj maminky,

ráda bych se poradila se zkušenějšími. Mám dvouměsíční holčičku. Bohužel jsem po měsíci přišla o mléko, takže jsme museli nasadit UM. Po vyzkoušení UM jsme skončili u Sunaru. Ale máme problém, že nám pinďa pláče po každém jídle. Snížili jsme i dávku mléka na každé krmení, aby se malá nepřejídala, ale bez úspěchu. Malá trpí na koliky a prdíky. A narodila se přesně o měsíc dříve. Naše doktorka říká, že máme vydržet do toho třetího měsíce, kdy se to zlepšuje. Že ještě k tomu jak je malá nedonošená, tak tím víc je ten trávící trakt náchylnější. Jsme už trošku zoufalý. Chodím krmit ve stresu, že bude malá zase plakat. Stolici má každý den. Vyzkoušeli jsme vše možné na ty koliky a bolení - probiotika, masáže, nahřívání, šátek, v těch nejhorších chvílích jsme sáhli i po tom rektální rource, kapičky proti nadýmání.
Máte někdo zkušenost s tím, že miminko po jídle do deseti minut začne plakat a kroutit se? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7605
23.4.20 11:31

Je to zcela běžný… Má to každé druhé dítě. Za mě prostě vydržet. Dcera má 4 a půl měsíce a už koliky nema vůbec. Pomohli nám probiotika biopron od narození.. Jinak nosit na tygříka. Držím palce, chce to pevnou vůli a vydržet :kytka: bude líp.
Jinak nám hooooodne ulevilo mléko babylove z dm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.4.20 11:42

Říká nám to každý, že to přejde. Že po třetím měsíci se to začne zlepšovat. Jsou dny kdy je to lepší, ale většinu času malá propláče. Tak holt budeme čekat a budeme pokračovat v tom co děláme… Já si jen říkám, zda nedělám i něco špatně. Je to moje první dítko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
23.4.20 11:59

@EKar Uvažovali jste o jiném mléku, které má naštěpené mléčné bílkoviny/je bez laktózy? Píšu ze své zkušenosti, my ale byli extrém a skončili jsme na Neocate, které je štěpené úplně na aminokyseliny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.4.20 12:04

@yoshua taky už mě to napadlo. Máme už asi 4 mlíčko. Máme Sunar AR a comfort, naproti ublinkavani, zácpě a kolikam. Po tom se nám upravila aspoň stolice. Mluvila jsem o tom s doktorkou, která nám doporučila ještě vydržet aspoň do toho třetího měsíce. Tím i že je malá nedonošená, že může mít ty střívka náchylnější. A kdyby to nějak nepolevilo, tak bychom začali zkoušet speciální mlíčka no :roll:… Zase nechci pořád měnit a měnit mlíka… Je to dva dny zpět, co malá ani nezaplakala a od vcera zase pláč. Někdy trva dýl, ale většinou do hodiny to přejde 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7605
23.4.20 12:50

@EKar a vy nemáte nějaký spesl mlíko pro nedonosenata? Sestre se holka narodila ve 34tt, a měla mlika hrazeny až snad do 4.měsíce, byli to nejaky specialni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.4.20 12:57

@mackA159 nene nemáme… Malá se narodila 35+6tt… V porodnici jsem měla už problém s laktací a tam nám dávali Beba Discharge. Ptala jsem se, že pokud budu muset dokrmovat doma, tak jaké mlíčko popřípadě zda se dá discharge sehnat. A bylo mi řečeno, že máme pokračovat Beba 1 :nevim:… A ani naši dětská nám nedoporučila mléko pro nedonošené. V tom aby se prase vyznalo :,( já se snažila rozkojit, ale prostě nám to vůbec nešlo. A hrozně mě to mrzí, ale prostě se nedalo dělat nic než dát to umělé :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat