Reklama

Bolest bříška po Nurofenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drndoslavv
Povídálka 11 příspěvků 06.01.18 16:29
Bolest bříška po nurofenu

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli Vaše děti bolí bříško po Nurofen sirupu. Malý má dva roky a když teď měl virózu a musela jsem mu dávat Nurofen na horečku, tak si stěžoval na bolest břicha. Z čeho jiného by to mohlo být mě nenapadá. I minulý rok v zimě, když ještě neuměl mluvit, tak v době léčby Nurofenem mi spával zkroucený v klubíčku, jako by ho to břicho bolelo. Předvčera jsem se ptala doktorky, jestli je možné, že ho bolí břicho z toho sirupu. A bylo mi řečeno, že ne. Ale když se teď dívám do příbalového letáku, je to tam uvedeno jako první z možných vedlejších účinků. Příště malému dám radši Nurofen čípky, ale u těch je taky napsáno, že způsobuje bolest břicha, což trochu nechápu, když neprochází žaludkem.

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32074 příspěvků 06.01.18 16:32

Tak mu dávej něco jiného než nurofen… Vždyť existují i jiné léky. Proč do něj cpát stejné svinstvo, které mu evidentně nedělá dobře?

Doris26
Povídálka 26 příspěvků 06.01.18 20:07

@drndoslavv
Ahoj, já Nurofen vůbec dávat nemůžu, okamžitě do půlhoďky zvrací, proč to nevím, Panadol sirup ji problémy nedělá. Dávej čípek ;)

drndoslavv
Povídálka 11 příspěvků 06.01.18 21:13

@Doris26 urco vyzkousim neco jineho, pac se me to nezda a asi teda nebude jediny, kteremu dela problemy. A jinak cipek nurofen jste zkouseli? :))

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >