Bolest bříška, prdíky nebo hlad?

Anonymní
19.3.21 08:04

Bolest briska, prdiky nebo hlad?

Zdravíčko, tak i nám se bohužel trable se spánkem nevyhnuly. Jsou nám tři týdny a již druhý den má prcek v noci úplně neskutečné stavy. Přes den sem tam zabreci, pokrouti se a jde to, ale v noci je to boj. Mám podezření na bolení briska i přes to, že se úplně normálně vypraznuje skoro čtyřikrát až šestkrát denně. Po kojení si odrihne - občas teda stěží, ale vzápětí se začne kroutit, brečet, rvát ručičky do pusinky, kdy ani dudak nepomáhá. Vspira se a já nevím co vše. Už jsem hotová. Objednala jsem kapičky espumizan, od kterých mě spousta lidí odrazuje, proto dnes razim do lékárny pro babycalm, ale zase jsem četla, že jsou až od jednoho měsíce :think: nemáte doporučení na něco jiného? Od příštího týdne máme začít brát i vigantol, kterého se děsím o to víc a tak jej chci hned od začátku nahradit jamiesonem baby D3. Zkušenosti holky prosím??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16069
19.3.21 08:09
@Anonymní píše:
Zdravíčko, tak i nám se bohužel trable se spánkem nevyhnuly. Jsou nám tři týdny a již druhý den má prcek v noci úplně neskutečné stavy. Přes den sem tam zabreci, pokrouti se a jde to, ale v noci je to boj. Mám podezření na bolení briska i přes to, že se úplně normálně vypraznuje skoro čtyřikrát až šestkrát denně. Po kojení si odrihne - občas teda stěží, ale vzápětí se začne kroutit, brečet, rvát ručičky do pusinky, kdy ani dudak nepomáhá. Vspira se a já nevím co vše. Už jsem hotová. Objednala jsem kapičky espumizan, od kterých mě spousta lidí odrazuje, proto dnes razim do lékárny pro babycalm, ale zase jsem četla, že jsou až od jednoho měsíce :think: nemáte doporučení na něco jiného? Od příštího týdne máme začít brát i vigantol, kterého se děsím o to víc a tak jej chci hned od začátku nahradit jamiesonem baby D3. Zkušenosti holky prosím??

Pláč po odříhnutí mi spíš evokuje reflux :think: U prsa je klidný? Kdybys ho po odříhnutí znovu přiložila, chtěl by?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 08:34

@unuděná Spíš než pláč bych to nazvala na vztekani, vspirani a hledání polohy, kdy se mu uleví. Po odrihnuti je chvíli klid a pak na novo, začne hledat apodobne. Ano, i po odrihnuti se znovu prisaje.. Zase ho nechci precpat. Musím říct, že nezvracime. Maximálně si decentně ublinkne, ale nic jako refluxove blindeni..

• Citovat
  • Nahlásit
16069
19.3.21 08:51
@Anonymní píše:
@unuděná Spíš než pláč bych to nazvala na vztekani, vspirani a hledání polohy, kdy se mu uleví. Po odrihnuti je chvíli klid a pak na novo, začne hledat apodobne. Ano, i po odrihnuti se znovu prisaje.. Zase ho nechci precpat. Musím říct, že nezvracime. Maximálně si decentně ublinkne, ale nic jako refluxove blindeni..

Reflux nemusí znamenat zvracení, vygoogli si to. Ale tohle spíš podle upřesnění vypadá na růstový spurt, koj na požádání a za pár dní bude zase klid :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 09:11

@unuděná Tak budu doufat ve zlepšení. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
256
19.3.21 09:46

Chce být evidentně na prsu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2161
19.3.21 10:25

Já dávám vitamín D od Terezie místo vigantolu. Espumisanu jsem se taky bránila, ale zabírá. Aspoň střídám babycalm a espumisan a je klid. Cvičíme s nožičkama a masíruji bříško, taky jsme si vytrpěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 12:51

@TER2312 A dáváš najednou, nebo s odstupem? A toho vitamínu D jednu kapku denně?

• Citovat
  • Nahlásit
2161
19.3.21 15:46
@Anonymní píše:
@TER2312 A dáváš najednou, nebo s odstupem? A toho vitamínu D jednu kapku denně?

Před jedním jídlem dám espumisan a před dalším jídlem babycalm. Déčka 1.kapku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat