Bolest briska pri a po ultrazvuku

Anonymní
27.8.21 20:22

Bolest briska pri a po ultrazvuku

Dobrý den mam dotaz jsem v 13 tt a dnes jsem byla na screeningu miminko je v pořádku akurad pri ultrazvuku se nechtělo otočit a paní doktorka tlačila na bříško aby se pohnula miminko. Bylo to bolestivé a stale po několika hodinách citim citlive bříško na dotek mam strach jestli je vše v pořádku doufám že ano. Jen jsem se chtěla zeptat jestli jste některá zažila podobnou situaci děkuji :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
353
27.8.21 20:56

Hele, chodím teď pravidelně na monitor ozev. Jsem 35. týden a malá kolikrát spí při vyšetření. Sestřička přijde, zeptá se, jestli mi nevadí, že mi trochu pohne s břichem, aby se probudila. Pak s břichem teda zatřepe a hned je monitoring lepší a malá se hemží..
Takže se opravdu neboj, že v 13tt by mimču ublížila, když ti dloubla do břicha, aby se pohla tak, aby ji mohla vyšetřit. Navíc doktorka určitě ví, co dělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 20:59

@Wenn.Nox moc dekuji za odpověď to jsem rada ale nevím jestli je v pořádku ta bolest :?

• Citovat
  • Nahlásit
353
27.8.21 21:03
@Anonymní píše:
@Wenn.Nox moc dekuji za odpověď to jsem rada ale nevím jestli je v pořádku ta bolest :?

Kdy máš další kontrolu u lékaře? Buď počkej tomto doby nebo tam v pondělí zavolej.
Jinak pokud se ti něco nezdá, tak internet to nevyřeší s zítra jeď na pohotovost. Radši zbytečně než pozdě.. Víc ti nikdo neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
27.8.21 21:04

Jo mě teď Dr taky tak nepříjemně dloubla při utz, potřebovala mimco otočit a zmáčkla mi na bricho, jak úplně nadletela, ale nic se nemůže stát, to cítíš jen ty, mimco přes ty obaly cítí max jemné šťouchnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1912
27.8.21 21:33

To mi připomíná, jak jsem jednou šla na kontrolu na gyndu a místo mého doktora tam byl zástup - takový mladíček.
Použil tehdy vnitřní ultrazvuk, a aby dítě „rozpohyboval“ tak zaštěrkal s tou tyčkou ve mě… Asi zapomněl, že nejsem nějaká tréninková panna nebo co, když jsem tak trošku hekla, že to bolí, tak se zarazil, zrudnul snad až na prd*l a omluvil se. Šla jsem tam tehdy s tím, že jsem krvácela, tak mě zpráva, že je mimino naprosto v pořádku, uchlácholila tak, že jsem chlapovi odpustila, ale i tak to bylo dost nepříjemné.
Oni někdy těm doktorům tak úplně nedojde, že to tu matku může zabolet. Pro ně je hlavní se dostat k dítěti.
Na tvém místě, pokud by to pořád dál bolelo, buď zavolala doktorce, nebo na pohotovost a řídila se tím co by ti řekli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat