Bolest bříška u nočního kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tess379
Povídálka 41 příspěvků 26.11.18 09:17
Bolest bříška u nočního kojení

Dobrý den, nevěděla jsem zda dát dotaz do tématu spánek nebo kojení, tak snad nevadí :) Mám 4,5 měsíčního broučka, plně kojeného. Večer koupeme v sedm hodin, pak hned spí, v deset se budí na kojení a hned usínà, potom se ale budí o půl jedné s bolestí bříška, papá ale tlačí u toho, no a potom to jde až do rána cca každou hodinu se budí kvůli bříšku - tlačí, jenže v noci se mu nedá vykakat, prdíkuje, ale všechno z něj vyletí až v sedm ráno cca a je to většinou průjem (což jsem připisovala zubům které rostou, ale teď zrovna není rostoucí období). Jsem přesvědčená, že to spouští to nakojení, že ho to potom v bříšku tlačí.
Jinak dávám Infacol jednou za noc, aby se aspoň vyprdkal. Hlidam si abych nejedla nic nadýmavého a přes den takový problém není, i když občas taky trvá než se podaří vykakat…nemáte tip co s tím? :/ nebo co by to mohlo spouštět?
Děkuji :srdce:

Přečtěte si článek: Noční kojení nemusí být boj

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >