Bolest bříška u novorozence na UM

Anonymní
24.10.19 23:46

Bolest bříška u novorozence na UM

Ahoj maminky, mám 16ti denního chlapečka, který je plně na UM. Máme Nutrilon ProFutura, kterou nám poradili v porodnici i paní doktorka.. Poslední 3-4dny, vždy k večeru po vykoupání máme problém s bolením bříška. Malý se kroutí jak žížala, propíná a skrčuje nožičky.. Stolici má pravidelně 1-2 denně, prdí krásně od rána do večera. Mám na krmení i antikolikolikovou lahvičku.. Do mlíčka přidávám i Espumisan.. Cvičím s ním na uvolnění bříška.. Ale stejně trvá 3-5 hodin než konečně usne, je to boj.. Chci se zeptat, zda by jste mi neporadili, co by nám mohlo pomoci? Mastičku ba bříško, nebo jiné kapičky místo Espumisanu?.. Děkuji za radu, jsem už z toho nešťastná, jak ráda bych mu pomohla, ale nevím jak..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

539
25.10.19 00:28

Ja pouzivam jeste nahraty pytlicek seminek, z DM, a nemuzu si ho vynachvalit. Nahreje se v mikrovlnce par vterim. Plus noseni na tygrika a pritlaceni nozicek k brisku, do klubicka. Trochu to pomaha, ale vsespasne to taky neni. Pry mame pockat, az se zacniu vic hybat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 00:33

Ahoj ségra to měla se svým malým podobně a jediný co pomohlo, byla rektální rourka do zadečku a nebo zkus jenom teploměr, to nám radili v porodnici, trochu to namaž tím čím mu mažeš zadeček třeba sudokremem a strč mu to večer do zadečku a ono by mu to mělo pomoct se vyprdět, oni na to kluci trapěj vic než holčičky, nám pro malou stačil Espumisan a bříško jí bolelo jen výjimečně ale to spíš kvůli kakaní, zkus to a mu to pomůže, nic jiného mě nenapadá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1020
25.10.19 06:18

Nenasadili jste Vigantol?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 08:19
@katyna1984 píše:
Nenasadili jste Vigantol?

Vigantol přímo ne, u nás není k sehnání, máme náhradu a tu jsme nasadili až včera ráno..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 08:26

@Sonča 12 On mi kaká i prdí dobře.. Právě že občas prdí až moc :D.. Ale zkusím to.. :) Děkuji.
@Zuzi79 Taky jsem zkoušela nahřívací polštářek, a efekt nic moc.. :?

Máte zkušenosti s mašličkou na bříško? Třeba Pupík?

• Nahlásit
  • Citovat
25.10.19 08:50

Psala si že ho bolí bříško, no tak jedině zkus ještě změnit mléko, když to není prdíkama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama