Bolest celého člověka

Anonymní
31.8.11 22:08

Bolest celého člověka

Zdravím Vás,mám takový malý-velký problém..doma mám dvouleté dvojčata a skoro ročního chlapečka,tak nevím jestli je to únava..ale radši se zeptam než poletim k DR…Každý den začínám snídaní pro děti a pak letím ob den na devátou do práce,kde jsem do 18h. a když nejsem v práci chodíme s klukama ven..po 18h.koupu děti,vařím,uklízím,ukládám je ke spánku a já zaleham kolem desáté…každé ráno se vzbouzím s bolestí hlavy a v průběhu dne mě bolí snad už celý člověk…ale dost mě trápí bolest hlavy,často v práci o pauze jako bych usínala…bolí mě i dost za krkem…kolegyně mi tvrdí,že to jsou migrény a další mi říká,že špatně spím a jsem pouze unavená,že to není nic…co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4779
31.8.11 22:16

Já bych řekla že je to únava jako blázen. Prostě přetažení organismu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
31.8.11 22:18

Mogréna, únava. Ale stejné příznaky jsem měla, když jsem si myslela, že mám klíšťovku (včetně klíštěte) a nakonec to byla bloklá krční páteř. Můžu tě ale uklidnit, že po zákroku lékaře („napravení“) nejtěžší bolesti okamžitě odezněly a celková únava a vůbec prostě fit jsem byla do tří čtyř dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.8.11 22:18

A co mi na to můžete doporučit?Nemohla by jste mi to napsat na recept?

• Nahlásit
  • Citovat
20518
31.8.11 22:20
Anonymní píše:

Cože? Na recept? 8-o 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
31.8.11 22:37
Emilie píše:
Anonymní píše:
Cože? Na recept? 8-o 8-o

:))))) Jsem zvědava, co se z toho vyklube :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Larr
31.8.11 22:38
Anonymní píše:
Zdravím Vás,mám takový malý-velký problém..doma mám dvouleté dvojčata a skoro ročního chlapečka,tak nevím jestli je to únava..ale radši se zeptam než poletim k DR…Každý den začínám snídaní pro děti a pak letím ob den na devátou do práce,kde jsem do 18h. a když nejsem v práci chodíme s klukama ven..po 18h.koupu děti,vařím,uklízím,ukládám je ke spánku a já zaleham kolem desáté…každé ráno se vzbouzím s bolestí hlavy a v průběhu dne mě bolí snad už celý člověk…ale dost mě trápí bolest hlavy,často v práci o pauze jako bych usínala…bolí mě i dost za krkem…kolegyně mi tvrdí,že to jsou migrény a další mi říká,že špatně spím a jsem pouze unavená,že to není nic…co si o tom myslíte?

Dvouletá dvojčata a ročního chlapce a do práce 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
598
1.9.11 08:16
Larr píše:
Anonymní píše:
Dvouletá dvojčata a ročního chlapce a do práce 8-o

No co, třeba má hlídání, nebo je na rodičáku tatínek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
1.9.11 08:26
Emilie píše:
Anonymní píše:
Cože? Na recept? 8-o 8-o

Emilie ja bych potrebovala předepsat antikoncepci, at nemusím k doktorce :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
1.9.11 09:41
Laskecka píše:
Emilie píše:
Anonymní píše:
Cože? Na recept? 8-o 8-o
Emilie ja bych potrebovala předepsat antikoncepci, at nemusím k doktorce :lol: :lol: :lol:

Já jsem teď úplně mimo, a sedím si na kabelech a nechápu fór … jestli to má být fór, obojí, pak jo :potlesk: :potlesk: :potlesk: Ale jestli to obě myslíte vážně, nebo jedna z toho má prču a druhá ne … :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.11 13:48

Myslela jsem nějakou radu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.9.11 13:54

No co čemu se divíte…z dobře placeného postu se mi jen tak nechce…a na rodičáku je přítel a ten chodí také do práce na 4 dny v týdnu a hlídaj babičky..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama