Bolest celého spodku ve 38tt

79
21.2.20 02:27

Bolest celého spodku ve 38tt

Dobrý den, nemáte někdo nějaký typ na zmírnění bolesti? jsem 38 TT a teda spodek mě bolí šílené už ani z postele nemůžu pomalé vstát :mrgreen: u dcerky když jsem ji čekala tohle vůbec neznám za to teď až až 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.2.20 04:45

Dobrý den, také jsem to tak měla a nic stím nešlo dělat… v noci jsem málem ani nemohla vstát na záchod :D podle mě prostě miminko už by chtělo ven a tlačí se tam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
21.2.20 06:35

@Jančadáda Mám to právě úplně stejně každý dvě hodiny musím na záchod a nemůžu ani vstát :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 07:17

Zdravim mam ten uplne samy problem… :roll: jsem 37tt a mam tlak v podbrisku a do toho me boli cela,, pipina" :mrgreen: jak ze vnitr tak z venku.. Pri chuzi cejtim jak me to uplne sponuje a kdyz vstavam nebo jdu na zachod tak je to jak kdyby se mi otvirala :roll: jsem po 3 tehu a ani u jednoho předešlého tehotenstvi todle neznam… Tak nevim jestli znameni ze treba brzy neco prijde hlavne mam poslední dny divnej strach a pocit v sobe :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
79
21.2.20 07:54

Úplně moje slova :mrgreen: já jsem ještě k tomu teda chvilkama řádně protivná :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
21.2.20 08:15

Mám to stejně… 36.tt, budí mě to i ze spaní :nevim: už aby byla venku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 08:29

@Lili2323 jo uz na sobe taky pociťují protivnost na okoli.. Uz je to dlouhy a hrozne vycerpavajici :lol: uz si rikam kazdym dnem at je to za mnou ale muj muz porad rika jeste ne at tam nakej ten tyden vydrzi :grinning: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
79
21.2.20 08:32

Já bych to už ráda měla za sebou ale rozhodla jsem se dělat autoškolu a v úterý zaverecky tak doufám že tam vydrží :mrgreen: :lol: a pak ať jde klidně ven i když jsem na to zvědavá doma máme ještě 19 měsíční dcerku :mrgreen: ale je teda fakt že ty noci jsou katastrofa než se zvednu a vyjdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 08:47

@Lili2323 no tak aby se nerozhodla pri zavereckach ze se na to prijde podívat :grinning: ja mam teda uz vetsi deti 9 let a 7 let ale ted oba marodi a jsme samy doma nez se muzskej vrati behem odpoledne je to ruzny kazdej den.. Tamze me spis desi todle kdyby cokoliv prislo :roll: proto rikam kdyz bude chtít vylezt tak bud pres vikend nebo od vecera do rana muze kdykoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
79
21.2.20 09:24

:lol: Taky doufám že se nerozhodne zrovna ven :mrgreen:
Já mám chlapa právě taky v práci do večera každý den tak by se taky mohla rozhodnout o víkendu :lol: škoda že to nejde ovlivnit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama