Reklama

Bolest chodidel dvouletého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 06.02.11 08:20
Bolest chodidel dvouletého dítěte

Ahoj maminky. Chtěla jsem se zeptat zda někdo z vás nemá zkušenost s bolestí chodidel. Dcera v noci brečí, drží se za chodidlo, nemůže kvůli tomu spát. Občas řekne i přes den, že jí to bolí. Dostala teď nový bačkůrky - v obchodě mi doporučili nějaký s vypolstrováním vnitřní strany chodidel, prý kvůli tvarování klenby. Dřív měla bačkůrky klasický rovný. Nemůže to být tím? Používáte také bačkůrky s tím klenováním? Nebo je ta bolest způsobená růstem? A dá se jí nějak pomoct, snížit tu bolest? Pomáhá trošku, když jí to masíruju, ale za chvíli brečí bolestí znova. Díky za radu.

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 06.02.11 09:23

Já bych řekla že to jsou rustové bolesti.Malému se to objevilo kolem 2 let :wink:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 06.02.11 11:29

Zrovna řešíme to samé.
Bylo mi řečeno, že ho může bolet nějaký kloub (je po nemoci) nebo to jsou růstové bolesti.
Dnešní noc plakal opravdu hodně, nemohli jsme ho nijak utišit, tak dostal i trochu sirupu (proti bolesti)

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 06.02.11 11:31

já nasadila vitamíny na rustové bolesti a tuk tuk klid :wink:

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 06.02.11 15:29

a jaké vitamíny vám pomohly?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Dušek dne: Karel Janeček přišel na slavnostní událost v obleku, ale bez bot!

Podnikatel Karel Janeček světu zase jednou ukázal, jak si žije bohémským... číst dále >

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >