Bolest chodidel dvouletého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 06.02.11 08:20
Bolest chodidel dvouletého dítěte

Ahoj maminky. Chtěla jsem se zeptat zda někdo z vás nemá zkušenost s bolestí chodidel. Dcera v noci brečí, drží se za chodidlo, nemůže kvůli tomu spát. Občas řekne i přes den, že jí to bolí. Dostala teď nový bačkůrky - v obchodě mi doporučili nějaký s vypolstrováním vnitřní strany chodidel, prý kvůli tvarování klenby. Dřív měla bačkůrky klasický rovný. Nemůže to být tím? Používáte také bačkůrky s tím klenováním? Nebo je ta bolest způsobená růstem? A dá se jí nějak pomoct, snížit tu bolest? Pomáhá trošku, když jí to masíruju, ale za chvíli brečí bolestí znova. Díky za radu.

Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 06.02.11 09:23

Já bych řekla že to jsou rustové bolesti.Malému se to objevilo kolem 2 let :wink:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 06.02.11 11:29

Zrovna řešíme to samé.
Bylo mi řečeno, že ho může bolet nějaký kloub (je po nemoci) nebo to jsou růstové bolesti.
Dnešní noc plakal opravdu hodně, nemohli jsme ho nijak utišit, tak dostal i trochu sirupu (proti bolesti)

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 06.02.11 11:31

já nasadila vitamíny na rustové bolesti a tuk tuk klid :wink:

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 06.02.11 15:29

a jaké vitamíny vám pomohly?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >