Bolest čípku po ovulaci

329
25.2.13 17:52

Bolest čípku po ovulaci

Ahoj holky, stalo se Vám někdy, že Vás po ovulaci bolel děložní čípek? Ne jako nějak výrazně, ale „neustálý pocit“, že tam je. Stalo se mi to teď 2× a vždy cca 5 dní po ovulaci. Nevím, zda je to normální nebo zda mám jít k doktorce. Děkuji za rady :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
329
25.2.13 18:47

Fakticky nikoho? To je tak nepřijemný a je to vždy jen po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.13 21:31

@Karole
mně se to stalo tento cyklus, pobolívá mě nebo píchá mě v něm (prudká krátká bolest). Je možné, že jsem to měla už dřív. Neřeším. Po ovu mě pobolívají i vaječníky.

• Citovat
  • Nahlásit
anonymka_111
26.2.13 00:04

Mívám to každý cyklus, začalo to cca rok po přerušení HAK. (Nyní 2 roky bez HAK)

• Citovat
  • Nahlásit
2041
26.2.13 08:10

Takže myslítem, že to nebude nic vážného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
15.1.17 10:18

Bolest cipku po ovulaci

Ahoj obnouvuji tohle tema, z tehle diskuze jsem nic nezjistila chytreho :( snazim se otehotnet uz asi 8 mesic, mam pravdepodobne nizky progesteron a beru duphaston, citim prichod menstruace temer hned po ovulaci, kdyby to bylo bricho tak fajn, ale muj indikator je boleni cipku, bolest cipku mi vzdy naznacuje prichod ms, neni to vekla bolest, ale mirna, spis otravna, ze citim, ze tam je a dava vetsi jistotu, ze za 9, 10 dnu je ms na sto procent, mate to nektera podobne? A otehotnela jste? Jsem 4dpo a oz od vcera zase citim cipek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
1.10.20 23:11

Obnovuji.
Cipek me boli cca tyden okolo ovulace. Vyslovene mam pocit, ze si na nem sedim. Pravda, mam po detech nizko delohu, tak to zrejme nebude jen pocit. Proste je hodne citlivy, bricho tvrde a nafoukle. Pak to prubezne prejde do Pms a pridaji se prsa, nakonec menzes a silene bolesti podbrisku, krize a „podvozku“ a krve nepocitane. Takze ano, i takhle muze vypadat zensky udel. Nejvic me ovsem stvou reklamy na hygienicke propriety, kde se tvari, ze je vsechno o tom, aby to chlap nepoznal… :pocitac: Naopak, mym vroucim pranim je, aby to alespon jednou za zivot kazdej chlap prodelal! :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama