Reklama

Bolest dásní či zubu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terisatkova
Povídálka 12 příspěvků 19.02.18 12:33
Bolest dásní či zubu?

Ahoj :D, potřebovala bych poradit… včera ráno mě začala pobolívat levá strana zubů.. ikdyz mě nebolí celkově zuby, spíš dáseně kolem nich… v noci jsem se probudila bolestí a musela jsem si jít pro prášek.. chvilku mě to bolí a pak zase nic :nevim:. K zubaři se mi zatím moc nechce, ale pokud to nějak sama doma nevyléčím tak budu muset :?. Nevíte někdo co to může být? Zánět? Nebo něco vážnějšího? Dá se to nějak vyléčit doma nebo musím k zubaři? :,( Děkuji za všechny odpovědi. :mavam:

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 19.02.18 12:46

Me pomaha vyvar z hrebicku a vyplachovat tim pusu jako ustni vodou.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 19.02.18 12:54

Sice ti nereknu co ti je ale me tohle zabira skoro na vsechno co v puse boli a pokud nezabere, mazu k zubari.

Terisatkova
Povídálka 12 příspěvků 19.02.18 12:56
@Kikulele píše:
Sice ti nereknu co ti je ale me tohle zabira skoro na vsechno co v puse boli a pokud nezabere, mazu k zubari.

Děkuju❤️, určitě vyzkouším :kytka:

Nikody
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 13:24

@Terisatkova Zkus corsodyl voda nebo gel (nejlépe kombinace), voda přes den, gel na noc či před jídlem, mně to bylo doporučeno a zabralo to

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >