Bolest dělohy, močového měchýře? 9 měsíců po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinealjelka
Povídálka 21 příspěvků 15.10.14 13:17
Bolest dělohy / močového měchýře? 9 měsíců po porodu

Ahoj, prosím máte / měli jste někdo stejný problém? Jsem skoro 9 měsíců po porodu a občas mám ještě „pnutí“ stydké spony (cca do 6m to byly přímo bolesti). Gynekologicky jsem prý v pořádku. Dneska v noci se mi ale stala dost nepříjemná věc: kojila jsem mimi a chtělo se mi na malou. Když už mě konečně propustila na WC :), málem jsem nedošla zpět - strašně mě bolel močový měchýř nebo děloha (nedokázala jsem to identifikovat) - co krok, to jsem měla pocit, jako by mi to mělo „vypadnout“ (nevím, jak jinak to popsat). Pak mi hrozně pomohlo, když jsem si lehla na břicho (stejně jako to pomáhalo po porodu). A myslím, že jsem pak slyšela nějaké žblunknutí, a pak se mi ulevilo - jako by se tam něco vrátilo na místo (vím že to zní jako blbost). Dost mě to děsí, jsem teď sama doma s mimi a bojím se jí zvedat (hodně se nosí). Nevíte, co by to mohlo být? Po doktorech se mi teď běhat nechce, abych mimi netahala mezi nemocný :/ díky moc za všechny příspěvky!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >